Elemis مارک گالاگر را به مدیر ارشد برند و دیجیتال ارتقا می دهد

بلافاصله Elemis مارک گالاگر ، مارک سابق SVP Global و Digital را به عنوان مدیر ارشد برند و دیجیتال ، مستقر در دفتر مرکزی این برند در نیویورک ، ارتقا داد.

علاوه بر این ، كری ایوانز به عنوان مدیر كل انگلیس و سوزان پنگلی به عنوان مدیر كل آمریكا به این برند پیوستند. به عنوان نقش های تازه ایجاد شده ، این انتصابات نشانه فصل بعدی هیجان انگیزی برای Elemis است و امکان ادامه شتاب تجاری در استراتژی ، تغییر ، رشد و چشم انداز را فراهم می کند.

با هدایت گالاگر در زمینه موقعیت یابی برند جهانی ، ایوانز و پنگلی به تیم رهبری اجرایی المیس پیوستند تا چشم انداز استراتژیک برند را هدایت کنند و به رشد حرکت برند ادامه دهند و تجربه و تعامل با مصرف کنندگان منطقه ای را افزایش دهند.

“Elemis در یک نقطه مهم است زیرا ما به سرعت در سراسر جهان گسترش می یابیم. همانطور که مرحله بعدی چشم انداز آینده این سفر شگفت انگیز را به عنوان برترین برند مراقبت از پوست بریتانیا در جهان تعریف می کنیم ، داشتن چنین استعداد و تخصص باورنکردنی در مارک ، کری و سوزان که تیم مدیریتی ما در فروش را رهبری می کند یک امتیاز و افتخار است. ، دیجیتال ، مارک و خلاق. “گفت: شان هارینگتون ، مدیر عامل و بنیانگذار.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>