ELC باعث افزایش سهام در DECIEM می شود

Estée Lauder Company Inc. The معمولی را دوست دارد. این غول زیبایی در توافق نامه ای برای افزایش سرمایه گذاری خود در DECIEM Beauty Group Inc مستقر در کانادا از تقریباً 29 درصد به تقریباً 76 درصد منعقد کرده است. ELC موافقت کرده است که پس از یک دوره سه ساله باقیمانده سود را خریداری کند.

از زمان سرمایه گذاری اولیه ELC در ژوئن 2017 ، DECIEM به سرعت رشد کرده است و فروش خالص 12 ماهه منتهی به 31 ژانویه 2021 را با حدود 460 میلیون دلار داشته است. مارک معمولی این شرکت بسیار محبوب برند مراقبت از پوست است.

انتظار می رود اولین قسمت معامله در سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2021 بسته شود.

مبلغی که در پایان تعطیلات توسط ELC پرداخت می شود ، تقریباً 1.0 میلیارد دلار است که بر اساس گزارش ELC ، ارزش کل شرکت تقریباً 2.2 میلیارد دلار برای مرحله اول منعکس می شود.

DECIEM که به عنوان “شرکت زیبایی غیر عادی” شناخته می شود ، یک شرکت کاملاً یکپارچه و چند مارک است که در سال 2013 توسط مرحوم براندون ترواکس تاسیس شد ، و این شرکت را با خلاقیت و نوآوری در کنار بنیانگذار Pasquale Cusano و بنیانگذار نیکولا کیلنر توسعه داد.

کیلر اکنون DECIEM را به عنوان مدیر عامل شرکت هدایت می کند ، و از نزدیک با پرودوی کاکا ، مدیر ارشد علمی ، که تیم داخلی بیوشیمیان وی نوآوری را از مارک های DECIEM هدایت می کنند ، و استفان کاپلان ، مدیر عامل ، همکاری می کنند.

DECIEM همچنین دارای Niod ، Hylamide ، The Chemistry Brand و دیگران است.

فابریزیو فردا ، رئیس جمهور و مدیرعامل Estée Lauder Companies Inc. گفت: “طی چهار سال گذشته ، ما یک همکاری طولانی مدت واقعا ویژه با تیم باورنکردنی DECIEM ایجاد کرده ایم و از آنچه در آینده انتظار داریم هیجان زده هستیم.” DECIEM یک شرکت استثنایی است. نیکولا و تیم او مارک های معتبری با محصولات کاملاً م effectiveثر و ضروری با استفاده از یک مدل یکپارچه عمودی ساخته و پرورش داده اند و یک سبک ارتباطی شفاف و جذاب را ایجاد کرده اند. محصولات قهرمان این شرکت ، نوآوری مطلوب و رویکرد لمس بالا برای اولین بار دیجیتال و مصرف کننده در موفقیت آن نقش داشته است. “

نیکولا کیلنر گفت: “براندون آرزو داشت که ELC برای همیشه خانه ای برای DECIEM باشد و ما امروز واقعاً فروتن هستیم تا امروز به چشم انداز او برسیم.” “Prudvi ، Stephen ، تیم ما و من به ایجاد براندون ادامه خواهیم داد ، و ما از ELC برای تعهد مداوم خود به چشم انداز و آینده ما تشکر می کنیم.”

این خرید منوط به شرایط خاصی از جمله مصوبات قانونی است و انتظار می رود در سه ماهه منتهی به 30 ژوئن 2021 بسته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>