DSM’s Beauactive باعث افزایش تولید کلاژن III می شود

وقتی با رتینول ترکیب شود ، بدون ایجاد تحریک در فرمول های مراقبت از پوست ، اثربخشی را افزایش می دهد.

تام برانا ، مدیر تحریریه04.26.21

DSM هم افزایی را بین دو ماده فعال کننده مراقبت از پوست پیدا کرده است که باعث بهبود اثر در فرمولاسیون های نهایی می شود. متعادل سازی مزایای ضد پیری غلظت های بالای رتینول با خطرات حساسیت پوستی می تواند مشکل باشد. خوشبختانه دانشمندان DSM راهی برای حفظ و تقویت اثر این ویتامین یافتند در حالی که مقادیر لازم در فرمولاسیون های مراقبت از پوست را کاهش می دهند. به گفته DSM ، ترکیب Retinol G 50 در Beauactive ، ماده ای که با فناوری سبز تولید شده است ، با فعال کردن PPARα ، تنظیم کننده اصلی سلول که باعث ایجاد اثرات چند هدف برای بهبود ظاهر پوست می شود ، به کاهش علائم پیری پوست کمک می کند.

در مطالعات قبلی ، نشان داده شد که رتینول کلاژن III را 46٪ و Beauactive را افزایش می دهد 68٪. اکنون ، در یک مطالعه جدید بر روی پوست انسان ، DSM نشان داده است که استفاده از این دو ماده فعال در ترکیب بیش از دو برابر اثرات فردی آنها را افزایش می دهد و باعث افزایش 238 ll کلاژن می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>