DSM محدوده اسید هیالورونیک را گسترش می دهد

Royal DSM ، یک شرکت مستقر در علوم جهانی که در زمینه تغذیه ، سلامت و زندگی پایدار فعالیت می کند ، امروز از راه اندازی سه شکل مختلف اسید هیالورونیک خبر می دهد. با دامنه جدید HYA-ACT ، DSM مجموعه اسید هیالورونیک خود را تقویت می کند تا انتظارات رو به رشد بازار را برای راه حل های مراقبت از زیبایی کمتر تهاجمی ، قابل اعتماد و موثر فراهم کند.

با راه اندازی محدوده قدرتمند جدید HYA-ACT ، DSM پتانسیل کامل اسید هیالورونیک را باز کرده و نمونه کارهای موجود آن را تکمیل می کند. سه فرم اسید هیالورونیک ، هر یک از مزایای اصلی ، کارآیی مورد نیاز مشتریان را فراهم می کنند و مصرف کنندگان باعث افزایش زیبایی می شوند.

* وزن مولکولی متوسط ​​HYA-ACT M (MW 1.0-1.3 MDa) باعث افزایش رطوبت پوست و تقویت سد محافظتی می شود.
* وزن مولکولی کوچک HYA-ACT S (MW 200-400 کیلو دالتون) برای افزایش هیدراتاسیون بیشتر در رطوبت قفل می شود و پوست قرمز شده را آرام می کند.
* وزن مولکولی بسیار کوچک HYA-ACT XS (MW 37-56 کیلو دالتون) یک هیدراتاسیون شدید مداوم را ایجاد می کند و چین و چروک های ظریف را از بین می برد.

هر سه فرم جدید HYA-ACT دارای گواهی حلال ، سازگار با چین و سازگار با میکروبیوم هستند ، بنابراین در رفتار رشد بیوم طبیعی پوست تداخلی ندارند. خط جدید HYA-ACT انواع با وزن مولکولی بالای اسید هیالورونیک موجود در نمونه کارهای DSM را تکمیل می کند: HYALURONIC ACID-BT و HYASOL PF ، که قدرت آبرسانی کوتاه مدت بسیار خوبی را برای پوست کاملا مرطوب فراهم می کنند.

راه اندازی محدوده جدید HYA-ACT به DSM مجموعه گسترده و قدرتمندی از اشکال مختلف اسید هیالورونیک را می دهد که مطلوب ترین مصرف کننده را در برنامه های مراقبت از پوست به همراه دارد.

“تخصص DSM در تحقیقات اسید هیالورونیک ده ها سال طول می کشد – از اولین فرم شانه خروس که در سال 1983 راه اندازی شد ، تا نسل بعدی فرم های HA که توسط قابلیت های بیوتکنولوژی ما فعال شده است. بعداً ما یک مولکول پپتید آوردیم که سنتز HA را در پوست تحریک می کند. “گفت Volker Rosenberger ، مدیر بازاریابی جهانی ، بیواکتیوهای پوستی ، DSM Personal Care & Aroma. “امروز ، همانطور که ما دامنه جدید HYA-ACT را راه اندازی می کنیم ، DSM همچنان طیف گسترده ای از راه حل های محصول و فرمولاسیون را به مشتریان ارائه می دهد که آخرین روندها و فرصت های موجود در بازار را نشان می دهد. ما با نمونه کارهای کامل اسید هیالورونیک خود ، بهترین ترکیبات مراقبت از پوست را برای محلول های غیرتهاجمی به مشتریان ارائه می دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>