DSM عناصر فعال را با مزایای مراقبت از پوست و مراقبت از مو برجسته می کند

علاقه روزافزون به استفاده از مواد مراقبت از پوست برای رفع نیازهای مراقبت از مو و پوست باعث ایجاد روند جدید مراقبت از مو – “پوست سازی” شده است. برای حمایت از پیشرفت های محصولات همسو با این ، DSM نمونه کار خود را از 20 ماده اثبات شده پوستی بررسی کرد تا مشخص کند کدام یک از آنها می توانند پوست سر و موها را بیشتر از همه بخواهند.

یکی از موادی که باعث ایجاد مزایای پوستی و پوستی و مو می شود ، Alpaflor Edelweiss CB است – زیست فعال پوست ارگانیک DSM که همچنین زیست تخریب پذیر ، بدون مواد نگهدارنده و از نظر منابع محلی و اخلاقی است.

از گیاه آلپ Edelweiss var استخراج شده است. Helvetica ، Alpaflor Edelweiss CB برای اولین بار برای حمایت از سد پوست صورت ساخته شد. در ماه مه ، در SID 2021 ، DSM شواهدی را برای استفاده از مراقبت از مو ارائه داد. این یافته های کلیدی آن بود:

  • Alpaflor Edelweiss CB فاز آناژن (مرحله رشد) را در فولیکول های مو طولانی می کند ex vivo
  • Alpaflor Edelweiss CB باعث تحریک القا پاپیلای پوستی در فولیکول های مو از طریق بدن می شود

DSM همچنین اطلاعات هیجان انگیز جدیدی را به اثبات رسانده است که ثابت می کند Alpaflor Edelweiss CB و ویتامین BeauPlex VH همه در یک اثر پس از پنج ماه بر تراکم و ضخامت مو در داخل بدن تأثیر مفیدی دارد. با توجه به اینکه بیش از یک سوم مصرف کنندگان از محصولات مراقبت از پوست سر در خانه برای مقابله با کم پشتی و نگرانی از تراکم مو استفاده می کنند و بیش از 49٪ از مصرف کنندگان علاقه مند به اقدامات پیشگیرانه هستند ، این فقط می تواند راه حل باشد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>