DSM برای دستیابی به تجارت و عطر و طعم Amyris

Royal DSM تجارت واسطه ای مبتنی بر زیست عطر و طعم و عطر (F&F) Amyris، Inc. را تا سقف 500 میلیون دلار به دست می آورد. این اقدام پیشنهادات DSM را در مواد معطر با مواد زیست سازگار برای صنایع عطر و طعم و مواد آرایشی گسترش می دهد.

DSM مشاغل فعلی متشکل از هفت محصول میانی (چهار کالای فروش قابل توجه و فروش EBITDA ، دو محصول تازه راه اندازی شده و یکی در دست توسعه) را به دست خواهد آورد که به فعالیتهای موجود در زمینه مراقبت شخصی و مواد معطر DSM اضافه خواهد شد.

DSM این تجارت را با در نظر گرفتن 150 میلیون دلار آمریكا بدست خواهد آورد كه حدوداً برابر با 15 برابر EV / EBITDA 2021 است. Amyris از رشد فعالیت EBITDA از سال 2021-2024 برخی از فعالیت ها (به طور عمده محصولات تازه راه اندازی شده / در دست توسعه) شرکت خواهد کرد ، درآمد اضافی معادل 9 برابر EBITDA تحقق یافته در سال 2024 ، که تخمین زده می شود کل درآمد داشته باشد ، دریافت خواهد کرد مبلغ 100-150 میلیون دلار DSM و Amyris به همکاری تحقیق و توسعه خود ادامه خواهند داد.

در سالهای اخیر ، DSM تجارت و فناوری Amyris ‘Farnesene را برای مواد مغذی و F&F و همچنین تاسیسات تولید بیوتکنولوژی Brotas (برزیل) خود به دست آورد. DSM چندین محصول F&F را برای Amyris در این مرکز تولید کرده است. اکنون خرید کل تجارت F&F از Amyris برای DSM هم افزایی است:

  • تقویت بیشتر پایه بیوتکنولوژی DSM در سطح جهانی با محصولات میانی F&F و افزایش مقیاس فعالیت های بیوتکنولوژی DSM در مواد مغذی.
  • پیشنهادات موجود DSM را در ترکیبات Aroma با محصولات اضافی مبتنی بر بیوتکنولوژی برای مشتریان DSM – از قبل موجود – F&F گسترش می دهد.
  • مشخصات پایداری DSM را بیشتر تقویت می کند ، زیرا مواد F&F مبتنی بر زیست زیست محیطی گزینه های دیگری برای محصولات شیمیایی و همچنین مواد گیاهی تهیه می کنند.

“ما خوشحالیم که می توانیم پیشنهادات خود را با هفت ماده واسطه مهم دیگر به مشتریان خود ارائه دهیم که به مشتریان کمک می کند تا عطر و طعم و مواد آرایشی باعث بهبود مشخصات پایداری خود شوند. این مواد زیست سازگار با آنها گزینه های اضافی جذاب و پایداری را برای آنها فراهم می کند “. گرت بارکر ، رئیس DSM Personal Care & Aroma Ingredients.

Amyris ، Inc ، یک شرکت بیوتکنولوژی مصنوعی پیشرو فعال در بازارهای بهداشت و زیبایی از طریق مارک های مصرفی خود و تامین کننده برتر مواد طبیعی و پایدار ، امروز اعلام کرد که توافق نامه ای را با DSM Nutritional Products Ltd. ، یک شرکت تابعه امضا و بسته کرده است. Royal DSM برای حق انحصاری تأمین سبد محصولات طعم و عطر Amyris (F&F). Amyris با شرکای موجود و DSM خود به تولید ، مقیاس سازی و تولید مولکول های آینده ادامه خواهد داد.

ارزش کل معاملات بیش از 500 میلیون دلار از کمک های کوتاه مدت و بلند مدت با تقریبا 1/3 به عنوان پیش پرداخت در زمان بسته شدن ، بیش از 1/3 از پرداخت های بالقوه درآمد کسب شده براساس نقاط عطف طی سه سال از سال 2022 تخمین زده شده است. تا سال 2024 ، و باقی مانده مربوط به یک قرارداد تولید 15 ساله بین Amyris و DSM و ارزش پیش بینی شده برای توسعه و مقیاس گذاری یک خط لوله از مولکول های F&F جدید از طریق توافق نامه های همکاری است.

جان ملو ، رئیس جمهور و مدیر اجرایی آمیریس ، گفت: “DSM یک شریک استراتژیک حیاتی برای آمیریس است و از توانایی های منحصر به فرد فن آوری ما آگاه است.” “این بزرگترین معامله استراتژیک ما تا به امروز است و ارزش قابل توجهی را که سبد محصولات ما ارائه می دهد بیشتر تأیید می کند. مصرف کنندگان به طور فزاینده ای خواستار شیمی پاک و پایدار هستند که بالاترین خلوص و عملکرد را برای محصولات خریداری شده ارائه دهد. هر دو شرکت ما عمیقا متعهد به تسریع هستند اتخاذ شیمی پاک در بزرگترین و سریعترین رده های محصول در جهان. این معامله و عملکرد سه ماهه اول ما انتظار می رود تقریبا نیمی از کل درآمد فروش پیش بینی شده ما را برای کل سال 2021 تأمین کند. “

اتمام این معامله F&F همراه با معامله Farnesene که قبلاً در دسامبر 2020 انجام شده بود ، نزدیک به 200 میلیون دلار از پرداخت نقدی پیش پرداخت را با پرداخت های پیش بینی شده درآمد کسب می کند تا از رشد برنامه ریزی شده ما برای چند سال آینده پشتیبانی کند. شرکت BNP Paribas Securities به عنوان مشاور مالی انحصاری Amyris در معامله عمل کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>