Dow گسترش می یابد تا از تقاضای فزاینده برای راه حل های پایدار پشتیبانی کند

داو اعلام کرده است که برای حمایت از تقاضای فزاینده در بازارهای اصلی مهم ، یک سری توسعه های افزایشی و با بازده بالا را پشتیبانی می کند ، که همگی به راه حل های پایدار اهمیت می دهند و به رشد سریعتر از تولید ناخالص داخلی ادامه می دهند.

در تجارت Dow’s Consumer Solutions ، یکی از پروژه های رشد با هدف افزایش ظرفیت پلیمرهای CatHEC (هیدروکسی اتیل سلولز کاتیونی) و PEG ها (پلی اتیلن گلیکول ها) – که به انواع برنامه های مراقبت شخصی و خانگی می پردازد.

این توسعه ها بر اساس سرمایه گذاری های قبلی Dow در مشاغل Consumer Solutions از جمله بیش از 20 پروژه مهم رفع مشکل ، بهبود کارایی و رشد سرمایه در طول 2019 و 2020 انجام می شود.

حق رای دادن پروپیلن گلیکول داو ، بلوک های اساسی شیمیایی را به روز می کند تا مواد با کیفیت بالا برای لوازم آرایشی ، غذایی ، دارویی و بسیاری از محصولات دیگر برای استفاده روزمره تولید کند.

جین پالمیری ، رئیس Dow Industrial Intermediate & Infrastructure گفت: “این افزایش ظرفیت پروپیلن گلیکول ، زیرساخت دارایی موجود ما را بهینه می کند تا بتواند رشد مداوم در برنامه های با ارزش را افزایش دهد و ما را در خدمت بهتر به مشتریان خود قرار دهد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>