Dove کمک می کند تا جوایز افتخاری زنان سیاه پوست در سال 2021 را دریافت کند

روز ملی CROWN که توسط غول صنعت زیبایی Dove و ائتلاف CROWN ارائه شده است ، 3 ژوئیه است که به مناسبت امضای اولین قانون CROWN قانون در ایالات متحده در سال 2019 امضا می شود. جشن امسال یک روز کامل از رویدادهای مجازی ، از جمله مراسم افتتاحیه Crown Awards در ساعت 7:00 بعدازظهر ، که از زنان سیاه پوست افتخارآفرینی خواهد کرد که با کمک به فرهنگ ، جامعه ، کارآفرینی ، سرگرمی و پیشرفت زیبایی سیاه راه را هموار می کنند.

تا به امروز ، سیزده ایالت و 29 شهرداری قانون CROWN (ایجاد جهانی با احترام و باز برای موهای طبیعی) یا قوانینی را که از قانون CROWN الهام گرفته شده اند ، تصویب کرده اند ، اما هنوز کارهای بیشتری برای انجام غیرقانونی بودن تبعیض مو در سراسر کشور وجود دارد . با ارائه لایحه ای فدرال در مارس 2021 در هر دو اتاق كنگره آمریكا ، روز ملی CROWN 2021 تجربه ای بین نسلی برای بسیج جامعه سیاه پوستان و متحدانش خواهد بود تا از قانونگذاران فدرال بخواهند قانون CROWN را در كنگره تصویب كنند.

اسی اگلستون بریسی ، مدیر عامل و مدیر عامل شرکت اظهار داشت: “من بسیار خوشحالم که Dove و ائتلاف CROWN جنبشی را با چنین تأثیر قابل توجهی در سراسر کشور الهام گرفته اند و من سپاسگزارم که ارتش پشتیبانی بی وقفه برای پایان دادن به تبعیض مو را انجام می دهد.” زیبایی و مراقبت شخصی از آمریکای شمالی در Unilever. “طی دو سال ، ما با موفقیت قانون 13 ایالت را تصویب كردیم ، لایحه ای فدرال ارائه دادیم ، ائتلاف CROWN خود را به بیش از 80 سازمان قدرتمند رساندیم و با بیش از 265000 نفر از مردم به جنبش ما پیوستیم و از امضای دادخواست خود فراتر رفتیم. و بی عدالتی اجتماعی از هر نوع را رد می کند ، و ما اکنون باید بر روی کار لازم برای دستیابی به پیروزی بزرگ بعدی تمرکز کنیم – تصویب لایحه فدرال برای حمایت از زنان ، مردان و کودکان سیاه پوست در سراسر کشور.

داو به عنوان یکی از اعضای بنیانگذار ائتلاف CROWN ، قهرمان جنبش CROWN است ، که توسط تیمی از زنان رهبر سیاه پوست که با دهکده ای از زنان کار می کنند و تمایل به پایان دادن به تبعیض از جمله Eggleston Bracey و Erin Goldson از Dove ، Los هالی جی میچل ، ناظر شهرستان آنجلس ، و رهبران آژانس های جمعی شادی ، کلی ریچاردسون لاوسون ، اورلنا نووکا بلانچارد و آدجوآ آساموآ به عنوان استراتژیست اصلی قانونگذاری.

جنبش قانونگذاری و روز ملی CROWN توسط ائتلاف CROWN ، یک اتحاد ملی که توسط داو ، لیگ ملی شهری ، مرکز غربی قانون و فقر ، و رنگ تغییر تغییر یافته است و توسط بیش از 80 سازمان جامعه و حمایت حمایت می شود ، هدایت می شود.

رویدادهای امسال با شمارش معکوس هفت روزه از تعامل مجازی و ارتباطات اجتماعی منتهی به روز CROWN آغاز خواهد شد که یک روز فعال سازی از جمله مراسم افتتاحیه جوایز CROWN برگزار می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>