Dove از پروژه احیای جنگل جدید رونمایی کرد

در آستانه روز جهانی محیط زیست ، داو از پروژه احیای جنگل کبوتر رونمایی کرده است که توسط برند Unilever به عنوان یکی از بزرگترین تلاشهای حفاظت و بازسازی از هر برند زیبایی تا به امروز اعلام شده است. این پروژه برای حفاظت و احیای جنگل ها ، محافظت از زیستگاه های گونه های در معرض خطر و بهبود معیشت 16000 نفری که سوماترا شمالی ، اندونزی را خانه خود می دانند ، طراحی شده است.

Dove با مشارکت Conservation International و در حمایت از همکاری آنها با وزارت محیط زیست و جنگلداری (وزارت دفاع) از 20،000 هکتار جنگل (منطقه ای تقریباً دو برابر پاریس) در سوماترا شمالی اندونزی – محل استقرار برخی از غنی ترین تنوع زیستی در جهان – بیش از پنج سال است.

تخمین زده می شود که پروژه احیای جنگل کبوتر بیش از 300000 تن CO2 از هوا گرفته و از انتشار بیش از 200000 تن انتشار CO2e جلوگیری کند. این تأثیرات پیش بینی شده مطابق با سیاست های کربنی بیان شده در اندونزی کنترل و ارزیابی می شود.

این ابتکار همچنین بر اساس برنامه های در حال انجام است که داو در حال دستیابی به سرعت برای دستیابی به یک زنجیره تأمین بدون جنگل زدایی تا سال 2023 و انتشار صفر خالص از محصولات خود تا سال 2039 است.

“آیا اگر زیبایی به قیمت کره زمین باشد ، آیا واقعاً می توانیم جشن بگیریم؟ جواب منفی است ما باید اقدامی و مراقبتی را دنبال کنیم که فراتر از این باشد ، هم از خود ما و هم از صنعت زیبایی در کل. ما به عنوان یک مارک جهانی با هسته مراقبت ، وظیفه داریم از سیستم عامل های خود برای ایجاد تغییر و تأثیر مثبت بر جهان پیرامون خود استفاده کنیم. ” “پروژه احیای جنگل کبوتر بر اساس تعهدات ما در مراقبت از سیاره ما و مراقبت از چگونگی تولید محصولات و موارد قابل استفاده در آنها است. با این ابتکار طولانی مدت ، ما این مراقبت را به بهبود سلامت کره زمین و تلاش برای راهی پایدارتر از این زندگی داریم.

پروژه احیای جنگل کبوتر اولین اقدام اساسی از صندوق آب و هوا و طبیعت یونیلیور به ارزش 1 میلیارد یورو است و با دهه سازمان ملل متحد در مورد ترمیم اکوسیستم همسو است.

“تغییر آب و هوا یکی از بزرگترین تهدیدهای جهان ما است. به همین دلیل است که برای Dove – یکی از بزرگترین مارک های زیبایی در جهان – بسیار مهم است که اقدام معنی دار و قاطع انجام دهند ،: سانی جین ، رئیس ، زیبایی و مراقبت شخصی در Unilever گفت. “این همچنین اولین قدم در تعهد زیبایی مثبت یونیلور برای کمک به حفاظت و احیا 1.5 میلیون هکتار از اراضی ، جنگل ها و اقیانوس ها تا سال 2030 است ، که زمین بیش از آن است که برای رشد مواد تجدید پذیر در محصولات زیبایی و مراقبت های شخصی ما مورد نیاز است.”

پروژه احیای جنگل کبوتر – که مناطق Tapanuli جنوبی و Mandailing Natal را هدف قرار خواهد داد – از Conservation International در توافق خود با دولت اندونزی برای حفاظت و بازیابی اکوسیستم های غنی منطقه و ارتقا the مدیریت پایدار منابع طبیعی از طریق بهبود معیشت حمایت می کند. از جوامع محلی

“ما خوشحالیم که با همکاری دوو و دولت اندونزی برای احیای جنگل های منطقه – منطقه ای که برای رفاه مردم و حیات وحش در همه جا بسیار مهم است. وقتی مارکی مانند Dove تغییر آب و هوا و طبیعت را در قلب هدف خود قرار می دهد ، تأثیر آن تغییر می کند. داو ، Conservation International و رهبران اندونزی با همکاری ما کارهایی را که با Unilever برای حفاظت و بازیابی این منطقه ، حیات وحش و حمایت از جوامع آن آغاز کرده ایم ، ادامه خواهیم داد. من مشتاقانه منتظر ادامه موفقیت در زمینه حفاظت در اندونزی هستم. سرمایه گذاری هایی مانند پروژه احیای جنگل کبوتر برای تغییر مسیر کره زمین برای نسل بعدی ضروری است. “

پروژه احیای جنگل کبوتر علاوه بر جذب و جلوگیری از مقادیر زیادی از کربن گرم کننده آب و هوا ، به حفاظت از تنوع زیستی در منطقه کمک می کند و همچنین به اهداف بزرگتر اندونزی برای بازیابی جنگل و تقویت مدیریت پایدار جوامع از منابع جنگلی کمک می کند.

پروژه ترمیم جنگل کبوتر به شما کمک خواهد کرد:

• از جوامع محلی با هدف بهبود معیشت 16000 نفر در منطقه سوماترا شمالی حمایت کنید. این کار مشارکت شرکت مادر Unilever در مشارکت ائتلاف معیشت پایدار است که هدف آن سرعت بخشیدن به توسعه اقتصادی پایدار در سوماترا شمالی است.

• ارائه مزایای تنوع زیستی مانند حفاظت و ترمیم زیستگاهها برای بسیاری از گونه های در معرض خطر از جمله ببر سوماتران ، سوندا پانگولین ، پلنگ ابر سوماتران ، مالایان تاپیر ، سیاه سوماتران لنگور و گوزن سامبار. پوشش مجدد جنگل همچنین تأثیر بلایای طبیعی مانند جاری شدن سیل و رانش زمین را کاهش می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>