Dermaflash انتصابات بعنوان مدیر عامل را بخوانید

Dermaflash ، پیشگام دستگاه های پوستی و مراقبت از پوست در خانه ، جینی رید را به عنوان مدیرعامل منصوب کرد که بلافاصله لازم الاجرا است.

Read به Dermaflash پیوست و زمینه موفقیت آمیز و اثبات شده او را به عنوان یک بازاریاب جهانی در فضای زیبایی به ارمغان آورد. Read در نقش جدید خود ، بر کلیه کارهای روزمره شرکت نظارت خواهد کرد و چشم انداز آینده برند را ارائه می دهد. Read از پیوستن به “برندی که کل ماموریت آن ارائه محصولات نوآورانه است که نتایج فوری و مداوم برای سلامت پوست ارائه می دهند” بسیار خوشحال است.

Read در طول 25 سال فعالیت خود ، مارک های مختلف مصرفی را ایجاد کرده است ، از Nordstrom ، جایی که بخش زیبایی آنلاین آنها را ایجاد و راه اندازی کرده است. وی همچنین نقش هایی به عنوان SVP از برند و دیجیتال برای Privé Revaux ، جانشین دیجیتال برای لوازم آرایشی IT و مدیر تجارت الکترونیک برای Clarisonic داشته است.

سابقه Read در زمینه ساخت مارک ها از ابتدا به وی دیدگاه منحصر به فردی را در فضای زیبایی می بخشد. او هیجان زده است که اشتیاق خود را برای ایجاد بهترین تجربه های دیجیتالی در کلاس و زنده کردن محصولات استاندارد طلا به Dermaflash به ارمغان می آورد.

“من از عضویت جینی رید در شرکت Dermaflash به عنوان مدیرعامل بسیار هیجان زده و فروتن هستم. جینی سطحی از قدرت دیجیتال و بازاریابی را به عنوان نام تجاری برای معیارهای موفقیت در صنعت زیبایی به ارمغان می آورد. من احساس اطمینان می کنم که تحت رهبری او ، به آگاهی و رشد نام تجاری شگفت انگیزی دست خواهیم یافت. ”گفت دارا لوی ، بنیانگذار Dermaflash.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>