Degree Deodorant فراگیر – HAPPI

Degree Deodorant ، مارک Unilever ، اولین دئودورانت فراگیر خود را برای افراد دارای اختلالات بینایی و ناتوانی های حرکتی اندام فوقانی معرفی کرده است: Degree Inclusive.

طبق درجه ، از هر چهار آمریکایی یک نفر معلولیت دارد ، با این وجود بسیاری از محصولات و تجربیات با توجه به این جامعه طراحی نشده اند. پیچاندن درپوش خوشبوکننده ، چرخاندن چوب یا فشار دادن اسپری با قابلیت تحرک محدود بازو ، یک چالش واقعی است.

درجه با یک تیم فراگیر از متخصصان طراحی از Wunderman Thompson ، کاردرمانگران ، مهندسان ، مشاوران و افراد معلول در سراسر جهان برای ایجاد نمونه اولیه برای Degree Inclusive همکاری کرد. Degree Inclusive با هدایت مأموریتی برای دسترسی بیشتر به فرآیند استفاده از دئودورانت ، با ویژگی های زیر طراحی شده است:

  • یک طرح قلاب برای استفاده یک دست

  • بسته شدن مغناطیسی که راحت تر می توان کلاه را برداشت و دوباره آن را برای کاربران با اختلال در گرفتن و / یا بینایی محدود استفاده کرد.

  • قرارگیری پیشرفته در دست گرفتن برای استفاده راحت تر برای کاربران با کنترل محدود یا بدون بازو

  • برچسب بریل با راهنمایی برای کاربرانی که اختلال بینایی دارند

  • یک اپلیکاتور رول بزرگتر برای رسیدن به سطح بیشتر در هر کش رفتن

برای اطمینان از م thisثر بودن و در دسترس بودن این نمونه اولیه ، درجه در حال حاضر در یک برنامه بتا برای مشارکت و دریافت اطلاعات از افراد معلول زندگی می کند. با مشارکت The Chicago Lighthouse ، Open Style Lab و Muscular Dystrophy Association ، Degree از 200 فرد معلول در ایالات متحده دعوت کرده است تا طرح اولیه را آزمایش کرده و نظرات خود را در مورد مفهوم ، ویژگی های محصول و پیام رسانی آن با درجه به اشتراک بگذارند تا به پیشرفت کمک کند نوآوری برای راه اندازی تجاری آینده آن.

کاترین پرستو ، معاون نام تجاری درجه جهانی ، گفت: “به عنوان یک مارک تجاری که متعهد به ایجاد اعتماد به نفس در حرکت بیشتر است ، درجه اعتقاد دارد که هیچ کس نباید از منافع تحول پذیر جنبش جلوگیری کند.” “بیش از 60 میلیون نفر در ایالات متحده با معلولیت زندگی می کنند ، اما هنوز محصولات و تجربیات با توجه به این جامعه طراحی نشده اند. ما با داشتن درجه فراگیر ، امیدواریم که با جسورانه در سراسر صنعت الهام بگیریم تا اطمینان حاصل شود که افراد معلول از یک میدان بازی برابر برخوردار هستند. ”

“Degree Inclusive آنچه یک محصول خوشبو کننده باید باشد را به چالش می کشد. این یک طراحی قابل دسترس برای دستیابی به موفقیت است که واقعاً به نیازهای افراد دارای اختلال بینایی و ناتوانی حرکتی اندام فوقانی پاسخ می دهد. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>