DDD3 Inc. و Dionne Warwick به انجمن سازندگان عطر پیوستند

شرکت DDD3 ، متعلق به سرگرم کننده ، کارآفرین و خیرخواه Dionne Warwick ، ​​به انجمن خالقین عطر پیوست.

وارویک با قرار گرفتن در بین 40 سازنده بزرگ موسیقی آمریکایی بین سالهای 1955 و 1999 ، در اوایل سال 2021 نامزد تالار مشاهیر راک اند رول شد و جوایز و افتخارات بی شماری بین المللی به وی اهدا شده است. وی که پیش از این به عنوان سفیر حسن نیت در سازمان ملل خدمت می کرد ، پیشگام اهداف مختلف بشردوستانه و اجتماعی بوده و مدافع انصاف موسیقی است. عطر موفقیت آمیز وی “Dionne” در سال 1986 به بازار عرضه شد و در پاسخ به تقاضای مردم قصد دارد آن را دوباره به بازار عرضه کند.

وارویک گفت: “من از کاری که خالقان فرح و عطر برای احترام به هنر و زیبایی عطر در زندگی ما انجام داده اند تحت تأثیر قرار گرفتم.” “رایحه ها خلاقیت های غنی و پیچیده ای هستند – دقیقاً مانند آهنگ ها – هرکدام دارای مجموعه ای منحصر به فرد از شخصیت ها و داستان ها هستند که برای ایجاد تجربیاتی که باعث ایجاد احساسات و لذت می شوند ، ترکیب می شوند. من مشتاقانه منتظر آوردن خلاقیت و دیدگاه خود به این سازمان پویا هستم.”

“اماس. وارویک تجسم مراقبت و احترام به دیگران و ذکاوت و لطفی است که انجمن ما را به حرکت در می آورد. ”گفت فرح کی احمد ، رئیس و مدیرعامل ، سازندگان عطر. “او الگویی از اشتیاق ، پشتکار و کارآفرینی است که به ما انگیزه بیشتری می دهد تا با اعضای خود همکاری جمعی داشته باشیم تا پیشرفت های قابل توجهی برای مردم ، عطرها و کره زمین داشته باشیم.”

رابرت وینستین ، دکتر ، رئیس و مدیر عامل ، رابرت ایالات متحده و رئیس هیئت مدیره سازندگان عطر ، گفت: “قلب صنعت عطر ، هنرمندی خلاقانه ای است که به رویایی کردن هر رایحه کمک می کند.” “خانم وارویک به عنوان یک هنرمند ، اهمیت احترام به سازندگان و گرامی داشتن آثار ما را درک می کند. او افزودنی فوق العاده برای عضویت است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>