Croda International متعهد می شود که هدف علمی را با صفر و 1.5 درجه سانتیگراد خالص کند

Croda International Plc ، شرکتی که از علم هوشمند برای ایجاد مواد با کارایی بالا و فناوری هایی که زندگی را بهبود می بخشد استفاده می کند ، به سومین شرکت بزرگ شیمیایی در جهان تبدیل شده است که متعهد به صفر خالص بوده و دارای یک هدف تأیید شده 1.5 درجه سانتیگراد (SBT) است. .

95٪ محصولات تولید شده به مواد و فناوری های بخش مواد شیمیایی متکی هستند. با فرآیندهای دمای بالا ، بخش سخت کربن سازی شناخته شده است ، با این حال ، Croda با تعهد در کاهش میزان انتشار گازهای گلخانه ای در محدوده 1 و 2 مطابق با بلندپروازانه ترین مسیر SBT ، رهبری خود را در پایداری نشان داده است. هدف از این مسیر محدود کردن افزایش دمای کره زمین به بیش از 1.5 درجه سانتیگراد بالاتر از سطح قبل از صنعتی و جلوگیری از فاجعه بارترین اثرات تغییر اقلیم است.

در سال 2019 ، مدیر اجرایی Croda ، استیو فوتس ، با امضای “جاه طلبی تجاری برای 1.5 درجه سانتیگراد” – دعوت به عملنامه جهانی توافقنامه سازمان ملل ، که شامل تعهد به شبکه سازمان صفر تا سال 2050. از آن زمان به بعد ، این شرکت در تلاش است تا درک کند که چگونه می تواند از طریق تهیه نقشه های راه کربن زدایی در سراسر سایت های تولیدی خود به این اهداف برسد.

Croda با همکاری قطب جنوب برای توسعه اهداف تأیید شده SBT خود ، متعهد شده است که میزان انتشار 1 و 2 را با 46.2 درصد از میزان پایه 2018 کاهش دهد. این شرکت همچنین با همکاری در زنجیره تأمین خود ، انتشارات بالادست Scope 3 خود را 13.5 درصد کاهش می دهد.

Phil Ruxton ، مدیر پایداری Croda گفت: “سال گذشته ما متعهد شدیم که پایدارترین تامین کننده مواد اولیه نوآور باشیم. تأیید SBT های ما یک نقطه عطف مهم در این سفر پایداری است. ما امیدواریم که با همسویی در مسیر 1.5 درجه سانتیگراد بتوانیم به دیگران در بخش سخت کربن زدایی خود نشان دهیم که این سطح از جاه طلبی برای به حداقل رساندن تأثیرات تغییر اقلیم قابل دستیابی است و چیزی که همه باید در تلاش آن باشیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>