Creo برای معرفی مراقبت از پوست CBG با Fifth & Root و Joiya همکاری می کند

Creo ، یک شرکت فناوری مواد تشکیل دهنده و دارای یک بستر اختصاصی برای تولید کانابینوئیدهای طبیعی بدون گیاه شاهدانه ، در حال همکاری با Fifth & Root و Joiya برای معرفی محصولات جدید مراقبت از پوست CBG با استفاده از Creo CBG است.

این شرکت همچنین از اولین رویداد سالانه Creovate خود رونمایی کرده است که در آن کارشناسان گرد هم می آیند و درباره مواد امیدوار کننده کانابینوئید مانند کانابایگرول (CBG) و آینده صنعت بحث می کنند. این رویداد عملاً در 22 ژوئن 2021 در ساعت 11 صبح EST / 2 بعد از ظهر PST برگزار می شود و سخنران اصلی ، بازیگر و کارگردان مشهور ، خیمه کینگ برگزار می شود.

با وجود کانابینوئیدهای نادرتر مانند CBG که فقط به مقدار کم در گیاه یافت می شود ، استخراج و تولید آنها در مقیاس می تواند چالش برانگیز باشد. Creo از طریق سیستم فناوری تخمیر اختصاصی خود ، در مقیاس و به روشی پایدارتر کانابینوئیدهای خالص ، سازگار و ممتاز تولید می کند.

روی لیپسکی ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Creo ، گفت: “ما برای همکاری در تولید محصولات نوآورانه CBG با کیفیت بسیار خوشحالیم که با Fifth & Root و Joiya همکاری می کنیم.” “با استفاده از Creo ، شرکای ما به بسیاری از مواد برتر کانابینوئید دسترسی پیدا می کنند که از تولید محصولات نوآورانه برای سلامتی ، زیبایی و تغذیه پشتیبانی می کنند.”

براساس مطالعات اخیر ، CBG می تواند به عنوان یک آنتی اکسیدان چند منظوره طبیعی برای بهبود پوست ، آبرسانی و تاخیر در پیری نقش داشته باشد. با استفاده از انحصاری CBG Creo ، Fifth & Root یک درمان لکه ای برای لکه ها معرفی می کند ، در حالی که Joiya محصولات جدید هدفمند مراقبت از پوست را به مجموعه خود اضافه می کند که باعث آرامش پوست ، درخشندگی و تحریک پیری براق می شود.

“در Fifth & Root ما تمرکز خود را بر استفاده از مواد مغذی گیاهی ، ساخته شده متفکرانه داریم. با مشارکت با Creo و تزریق CBG پایدار و با کیفیت آن در نوآوری های آینده ، ما می توانیم مجموعه ای از راه حل های طبیعی و خالص را برای پوست سالم تر گسترش دهیم. “

راشل راس ، جانشین نوآوری در محصولات جویا ، گفت: “مشارکت با Creo به ما امکان می دهد با استفاده از حداکثر مزایای CBG و سایر کانابینوئیدهای نادرتر ، محصولات تمیز ، ایمن و مareثر برای پوست ارائه دهیم.

Creovate 2021 ، اولین رویداد سالانه Creo ، در 22 ژوئن 2021 در ساعت 11:00 PST / 2:00 بعد از ظهر EST برگزار می شود و انقلاب مواد تشکیل دهنده کانابینوئید را کشف می کند.

در این بحث جیمی کینگ ، بازیگر ، کارگردان ، تهیه کننده ، طراح حضور خواهد داشت ، وی تجربه خود را با کانابینوئیدها و اینکه چگونه آنها یک پایه اصلی در فلسفه سلامتی و زیبایی او هستند ، به اشتراک می گذارد. متخصصان زیبایی ، سلامتی ، خرده فروشی و پایداری شامل لیلیانا جورج ، دکترای پزشکی ، شرکت های Estée Lauder سابق شرکت نوآوری جهانی تحقیق و توسعه شرکت ها و بنیانگذار فعلی مفاهیم زیبایی خالص هستند. میا دیویس ، جانشین پایداری و تأثیر ، Credo Beauty ؛ بتانی گومز ، مدیر عامل گروه برایتفیلد ؛ دکتر جسیکا پیتروس MD ، متخصص داخلی ، درمانگر گرسون و رهبر طب عملکردی ؛ و میچ هارا ، مدیر عامل ، مشاور و سرمایه گذار حشیش ، زیبایی ، CPG و خرده فروشی.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>