Coty’s Rimmel London نام Adwoa Aboah را به عنوان “فعال جهانی”

ریمل لندن ، واحدی از شرکت Coty Inc ، Adwoa Aboah ، مدل و بنیانگذار یک موسسه غیرانتفاعی برای ارتقا health سلامت و رفاه دختران و دختران نوجوان ، را به عنوان نقش جدید فعال جهانی معرفی کرد.

به گفته کوتی ، ابوآه به دلیل فعالیت اجتماعی و حمایت از سلامت روان به عنوان مدلینگ شناخته شده است و نقش جدید او در انعکاس اولویت های اصلی کوتی در ESG یا حاکمیت زیست محیطی ، اجتماعی و شرکتی است.

سایت Aboah ، Gurls Talk ، منابع و “یک فضای امن برای زنان و دختران جوان” را برای بحث در مورد مسائل مربوط به سلامت روانی و جسمی ، جنسیت و رفاه فراهم می کند. این پلتفرم غیرانتفاعی تحت هدایت جامعه دارای رویدادهای زنده و یک سری پادکست است که موضوعاتی مانند رابطه جنسی و عشق ، اعتیاد ، غم و اندوه و نحوه زندگی با ضرر را در بر می گیرد. دارای 303.8K فالوور اینستاگرام است.

در انگلستان ، Aboah در حال حاضر یک ستاره است. او برنده مدل سال جوایز مد در لندن در سال 2017 شد و در جلد اولین شماره ادوارد انینفول از وگ انگلیس بود. او حتی یک عروسک باربی را در تصویر خود خلق کرده است ، لباس دامن چاپ پلنگی و تی شرت Gurls Talk.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>