Coty’s Lancaster Earns C2C Certified Material Material Certificate

Lancaster ، یک مارک مراقبت از آفتاب Coty Inc. ، گواهینامه معتبر C2C Certified Material Health Material در سطح نقره ای از موسسه نوآوری محصولات Cradle به Cradle را دریافت کرده است.

این جایزه نشان می دهد که 100٪ از مواد موجود در مجموعه Lancaster Sun Sensitive – اولین محدوده تمیز و گیاهی لانکستر و سازگار با محیط زیست تاکنون – از معیارهای دقیق موسسه برخوردار هستند. این گواهینامه علاوه بر شناخت نوآوری پایدار مجموعه ، به عنوان پایه ای برای بهبود بیشتر پایداری و ایمنی محصول محصولات مراقبت از آفتاب در طول زمان عمل می کند.

مجموعه Lancaster Sun Sensitive محافظت در برابر آفتاب گسترده ای را ایجاد می کند که 100٪ از طیف خورشید را از طریق یک فرمول گیاهی تمیز و مینیمال فراهم می کند و پوست حساس را با درخشش طلایی ظریف ، محافظت شده از قرمزی و ناراحتی فراهم می کند. این محصولات همچنین از یک سیستم فیلتر اشعه ماورا بنفش دوستانه در اقیانوس برخوردار هستند – همه آنها در بسته بندی های طراحی شده توسط محیط زیست تحویل می شوند.

“مصرف کننده امروز به درستی انتظار دارد که محصولات مورد علاقه آنها در مورد عملکرد محیطی نیز ارائه شود. این رویکرد ما برای نوآوری در محصول است که Coty را از هم متمایز می کند و این صنایع در صنعت منعکس کننده تخصص تیم ها و مارک های ما است. “

C2C Certified Material Health Certificate توسط موسسه نوآوری محصولات Cradle to Cradle راه حلی برای صنعت در حال رشد و علاقه مصرف کننده به دانش بیشتر در مورد مواد شیمیایی مورد استفاده در محصولات در سراسر زنجیره های تأمین آنها و جلوگیری از مواد شیمیایی نگران کننده ارائه می دهد. با استفاده از روش دقیق ، ارزیابی جهانی مواد بهداشتی استاندارد جهانی کالای گهواره تا گهواره ، گواهی بهداشت مواد ، وسیله ای مطمئن برای ارزیابی ، بهینه سازی و تأیید مواد شیمیایی محصولات خود برای ایمنی و محیط زیست به تولید کنندگان ارائه می دهد.

C2C Certified Material Material Certified Certified Certificate Health Certificate به محصولاتی اعطا می شود که از نظر بهداشتی ماده استاندارد Cradle to Cradle Certified Product Standard مطابقت دارند. اعتبار این گواهینامه دو سال است.

دکتر کریستینا راعب ، معاون استراتژی گفت: “فراتر از پیشگامی در مراقبت از آفتاب با اولین گواهینامه بهداشت C2C در این گروه ، Coty همچنین راه را برای ایمنی بیشتر محصول ، شفافیت و نوآوری در صنعت زیبایی هموار می کند.” و توسعه موسسه نوآوری محصولات گهواره تا گهواره.

لوره کالول ، بازاریابی جهانی VP در لنکستر ، اظهار داشت: “دریافت گواهینامه بهداشت سطح نقره ای موسسه نوآوری محصولات Cradle to Cradle برای محدوده حساس به خورشید ، یک گام مثبت دیگر در نشان دادن استفاده ایمن از موادی است که در محصولات ما مدور و مسئول است. “

نوآوری در محصول یکی از عناصر مهم سفر کوتی به تبدیل شدن به یک تجارت دایره ای و ایجاد جهانی پایدار و فراگیر است. اعلامیه امروز بر اساس موفقیت اولین عطر پاک و آگاه از محیط زیست Calk Klein ، CK EVERYONE است که در آوریل سال 2020 از موسسه نوآوری محصولات Cradle به Cradle به یک گواهی بهداشت مواد در سطح نقره دست یافت.

ماه گذشته ، Coty از همکاری با LanzaTech برای معرفی اتانول پایدار حاصل از انتشار کربن جذب شده به محصولات عطر خود خبر داد. Coty هدف خود را تعیین کرده است که بیشتر نمونه های عطر خود را با استفاده از اتانول حاصل از جذب کربن تا سال 2023 تهیه کند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>