Coty گزارش می کند که برای Q2 سال 2021 16٪ کاهش یافته است

Coty Inc از بهبود نتایج مالی برای سه ماهه دوم سال مالی 2021 ، منتهی به 31 دسامبر 2020 خبر داده است.

درآمد در سه ماهه دوم به طور متوالی بهبود می یابد ، با کاهش درآمد 16 درصدی بر اساس گزارش ، یا کاهش 18 درصدی LFL که 1 درصد بیشتر از Q1 بود ، علی رغم تجدید حیات Covid و قفل های مرتبط در چندین بخش جهان .

تجارت Prestige بیشترین سود را کسب کرد ، روند LFL به ترتیب 9 درصد بهتر بود ، حتی اگر کانال خرده فروشی سفر تحت فشار باشد. در تجارت معتبر ، که تقریباً 60٪ از درآمد خالص در نیمه اول سال مالی 21 را تشکیل می داد ، از نکات قابل توجه در این سه ماه شامل حرکت شدید فروش خرده فروشی در ایالات متحده و چین و قدرت گسترده در تجارت الکترونیکی بود.

Coty همچنین به پیشرفت در اولویت های استراتژیک خود ادامه می دهد ، از جمله شتاب تجارت دیجیتال و تجارت الکترونیکی ، که در Q2 40٪ رشد کرد ، گسترش به فرصت های فضای سفید از جمله لوازم آرایشی معتبر و مراقبت از پوست ، ایجاد حضور در چین و تقویت رایحه اصلی اعتبار آن تجارت و تثبیت سهم در تجارت زیبایی انبوه از طریق پیشبرد نوآوری و اجرای بهتر.

Sue Y. Nabi ، مدیر عامل شرکت Coty ، اظهار داشت: “نتایج قوی سه ماهه دوم ما بر اساس انگیزه سه ماهه اول استوار است ، زیرا کل سازمان با نظم ، انعطاف پذیری و خلاقیت به کار خود ادامه می دهد.”

وی ادامه داد ، “با درآمد حاصل از اهداف و سود ، گردش پول و بدهی ما بیش از انتظار ، از جمله رشد 6٪ EBITDA ، روشن است که Coty بسیار قوی تر در حال ظهور است ، که به اعتقاد ما هر یک از معاملات بازار کوتاه مدت را تحمل خواهد کرد در حالی که به طور همزمان موقعیت خوبی برای به دست آوردن فرصت های بهبود جهانی در نهایت دارد. با ورود به Q3 ، روند ژانویه مطابق با انتظارات ما آغاز می شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>