Coty برای نصب آزمایشکنندگان رایحه بدون لمس بصورت خرده فروشی

پس از یک سال تجربه خرده فروشی بدون تماس حاصل از بیماری همه گیر COVID-19 ، Coty Inc. طرحی برای رایحه خوب ارائه کرده است که ادعا می کند روشی دقیق تر ، کاربرپسند و کم مصرف برای آزمایش رایحه در فروشگاه ها است.

Coty در حال آماده کردن دستگاه های تست عطر بدون لمس با قابلیت دیجیتال است که برای استفاده در خرده فروشان زیبایی ظرف 12 ماه آینده استفاده می شود. به گفته کوتی ، این دستگاه دیجیتال به مشتریان امکان کنترل عطر در فروشگاه را می دهد.

این دستگاه یک قطره مایع را مستقیماً به بازو یا بلاتور تحویل می دهد و تجربه آزمایش کمتر تهاجمی را به مشتریان ارائه می دهد. همچنین با استفاده از داده ها به Coty اجازه می دهد تا با مشارکت خرده فروشان ، مکان آزمایش کنندگان و تجربه مشتری را با اطمینان از حضور مشاوران زیبایی در محل مورد نیاز ، بهینه کند.

آزمایش واحدهای فروشگاه های خرده فروشی ملات و ملات در دنیای واقعی در ماه جاری در بازارهای مهم اروپا آغاز می شود و به دنبال آن آزمایش آزمایشی اواخر امسال در آسیا انجام می شود.

Coty با یک شرکت Êverie ، یک شرکت نوپای فرانسوی متخصص در دستگاه های هوشمند ، میکرو دوز و فناوری های انتشار ، همکاری می کند تا تستر عطر بدون لمس Coty را زنده کند. یک گروه چند رشته ای از Coty در طول سال گذشته در کنار rieverie کار کرده اند تا یک دستگاه آسان برای نگهداری و پایدار متصل کنند. این تست کننده می تواند هفته ها بدون شارژ باتری کار کند و در مقایسه با آزمایش های سنتی از بین رفتن عطر را کاهش می دهد. طبق گفته این شرکت ، با تمام آزمایشات رایحه Coty سازگار خواهد بود و می تواند به صورت منحصر به فرد برای هر یک از مارک های Coty شخصی سازی شود.

“تستر عطر بدون لمس Coty نوآوری بزرگی است که در همکاری با Êverie تولید شده است. با بازگشت به خریدهای حضوری ، سلامتی و ایمنی مصرف کنندگان همیشه در راس ذهن ما هستند. با استفاده از یک قطره مایع در پوست با همان جبران آزمایشگاه های سنتی ، این فناوری جدید زباله های غیرضروری را از بین می برد و یک جایگزین ایمن و بدون تماس برای آزمایش را ارائه می دهد. “

rieverie ، که دارای فناوری های انحصاری در زمینه مایعات روان ، اتمیزه سازی و تحویل خرد مایعات است ، در سال 2011 توسط ویم مولنکمپ (مدیر عامل) و لوران فوچر (CTO) تأسیس شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>