Coty برای راه اندازی مجدد لوازم آرایشی کایلی

پس از برخی گمانه زنی ها ، Coty Inc محصولات آرایشی کایلی را با مجموعه محصولات “تازه سازی” ، بسته بندی های جدید و فرمول های وگان دوباره راه اندازی می کند. ظاهر جدید کایلی 15 ژوئیه در www.KylieCosmetics.com آغاز خواهد شد. در سایت ، برای اولین بار ، مشتریان همچنین می توانند Kylie Skin را خریداری کنند.

به گفته کوتی ، مانند بسیاری از مارک های دیگر ، لوازم آرایشی اصلاح شده Kylie عاری از پارابن ، گلوتن و 1600 ماده “دیگر” نخواهد بود. مهم نیست که گلوتن به ندرت در مواد آرایشی یافت می شود و پارابن ها سالهاست در لیست محبوب فعالان قرار دارند.

“جدیدkyliecosmetics به طور رسمی در تاریخ 15 ژوئیه در KylieCosmetics.com راه اندازی می شود! همه چیز تمیز و وگان است ، و من نمی توانم صبر کنم تا بچه ها این فرمول های جدید را امتحان کنید!” کایلی جنر بنیانگذار شرکت در اینستاگرام اعلام کرد.

پس از راه اندازی مجدد آنلاین ، محصولات آرایشی و بهداشتی کایلی دوباره اصلاح و بسته بندی می شود و در اوت آرایشی در Ulta Beauty و سایر خرده فروشان در دسترس است.

جنر در بیانیه مطبوعاتی گفت: “من بسیار افتخار می کنم که لوازم آرایشی کایلی را با همه فرمول های جدید تمیز و وگان راه اندازی کردم.” “نوآوری در چند سال گذشته بسیار پیشرفت کرده است. هنگام ایجاد این خط ، برای من بسیار مهم بود که متعهد به استفاده از مواد پاک کننده در سراسر هیئت مدیره باشم ، اما هرگز عملکرد را فدا نکنم. کیت لب جدید من 8 ساعت سایش دارد و به همین ترتیب روی لب راحت است ، و تمام فرمول های جدید من شگفت انگیز است. من برای همه خوشحالم که محصولات جدید را امتحان می کنم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>