Coty با LanzaTech همکاری می کند تا اثرات زیست محیطی آن را کاهش دهد

Coty Inc نامه ای را برای همکاری با LanzaTech امضا کرده است تا اتانول پایدار حاصل از انتشار کربن جذب شده را به محصولات عطر خود وارد کند.

LanzaTech انتشارات صنعتی (مانند مونوکسیدکربن و دی اکسیدکربن تولید شده در تولید فولاد) را تصرف می کند و گازهای زائد را به یک منبع اتانول پایدار و جدید تبدیل می کند.

دانشمندان Coty طی دو سال گذشته در کنار LanzaTech و شرکای تولید برای تولید اتانول پایدار با خلوص بالا و مناسب برای استفاده در عطرها کار کرده اند. مشارکت پیشنهادی به این معنی است که کوتی این اتانول جذب شده توسط کربن را در فرآیند تولید عطر خود قرار می دهد ، با این هدف که اکثر نمونه کارها را با استفاده از اتانول حاصل از جذب کربن تا سال 2023 تهیه کند.

اتانول یک عنصر اصلی در محصولات معطر است که باعث پراکندگی کارآمد رایحه می شود. عطرهای پنبه ای حاوی اتانول هستند که از طیف وسیعی از مواد اولیه طبیعی – از جمله نیشکر و چغندرقند ، که از زمین ، آب و کود استفاده می کنند ، حاصل می شوند. این اتانول پایدار جدید حاصل از جذب کربن ، از مصرف آب تقریباً صفر استفاده می کند و نیاز به زمین های کشاورزی را کاهش می دهد ، که به نوبه خود ، از تنوع زیستی پشتیبانی می کند. کوتی با همکاری مشاوره مستقل پایداری Quantis ، ارزیابی چرخه زندگی را انجام داده است که تأثیر کلی محیط را به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

“اتانول عنصر شماره یک خریداری شده برای گروه عطر است و با گذشت زمان این همکاری با LanzaTech به طور قابل توجهی اثرات زیست محیطی محصولات ما را کاهش می دهد. این نه تنها کار صحیح است ، بلکه از نظر تجاری نیز منطقی است – با مصرف کننده امروزی که به درستی تقاضا می کند مارک های مورد علاقه خود تعهد خود را نسبت به پایداری به اشتراک بگذارند. “

جنیفر هولمگرن ، مدیر ارشد اجرایی LanzaTech ، افزود: “ما مفتخریم که این همکاری را با Coty توسعه می دهیم تا نشان دهیم بازیافت کربن می تواند تولید پایدار عطرها را امکان پذیر کند. کربن یکبار مصرف باید از گذشته باشد و این پروژه نمایی از آینده CarbonSmart است که مصرف کنندگان قادر به انتخاب محصولات ساخته شده از کربن بازیافت هستند. “

مشارکت پیشنهادی با LanzaTech گام مهمی برای Coty است زیرا همچنان سفر خود را برای تبدیل شدن به یک تجارت دایره ای و ایجاد جهانی پایدار و فراگیر ادامه می دهد. استراتژی “زیبایی که دوام دارد” – که توسط اهداف توسعه پایدار سازمان ملل متحد (SDGs) هدایت می شود – مجموعه ای از اهداف محدود به زمان را تعیین می کند ، از جمله کاهش 30 درصدی انتشار مطلق CO2e تا سال 2030.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>