Cosphatec به تأیید Natrue دست می یابد – HAPPI

Cosphatec GmbH ، متخصص نگهدارنده های طبیعی صنعت لوازم آرایشی ، اعلام کرده است که مواد اولیه آن با استانداردهای Natrue مطابقت دارد. با این تاییدیه اضافی Natrue ، این شرکت بار دیگر بر تعهد خود به مواد اولیه طبیعی و پایدار تأکید می کند.

Cosphatec در ژانویه 2021 به عنوان عضوی از Natrue پذیرفته شد و مواد اولیه آن مطابق با استانداردهای Natrue اعلام شد. مواد اولیه ای که الزامات مورد نیاز را تأیید می کنند در بانک اطلاعاتی سازمان ذکر شده اند و می توانند در اینجا مشاهده شوند.

تأیید Natrue خصوصاً برای تولیدکنندگان محصول نهایی سودمند است. این بدان معناست که آنها دیگر مجبور نیستند هر ماده اولیه ای را در محصولات خود آزمایش کنند که توسط سازمان مورد آزمایش قرار بگیرند تا گواهی شوند. انتخاب مواد اولیه ای که قبلاً توسط برچسب تأیید شده اند ، انتخاب آنها آسان تر است و ارائه محصول نهایی برای ارزیابی آسان تر است. این نه تنها مشتری پسندتر است ، بلکه روند صدور گواهینامه را بسیار ساده و تسریع می کند: خدمتی که بسیار مورد استقبال مشتریان قرار می گیرد.

سازمان بین المللی غیرانتفاعی Natrue متعهد به محافظت و ارتقا مواد آرایشی طبیعی و ارگانیک است. این سازمان با هدف ایجاد شفافیت بیشتر در دنیای پیچیده مقررات لوازم آرایشی تاسیس شد. برای اینکه یک محصول نهایی بتواند برچسب Natrue را داشته باشد ، ابتدا فرآیند صدور گواهینامه سختگیرانه ای را که توسط حسابرسان خارجی انجام می شود ، طی می کند. این سازمان تنها به مواد طبیعی ، طبیعی مشتق شده و یکسان یا تقریباً طبیعی اجازه می دهد.

Cosphatec متخصص مواد اولیه طبیعی و پایدار در زمینه مراقبت شخصی است. چشم انداز آن جایگزینی مواد اولیه مضر و مصنوعی در صنایع آرایشی و بهداشتی با گزینه های طبیعی در طولانی مدت است. بر این اساس ، این شرکت با مواد خام قابل تجزیه بیولوژیکی که از منابع طبیعی و پایدار گرفته شده و با بالاترین استانداردهای کیفی آلمان تولید می شوند ، کار می کند. این بدان معنی است که بهترین تأثیرات ممکن بر روی پوست را می توان تضمین کرد.

تمام محصولات Cosphatec وگان هستند و از نظر ژنتیکی اصلاح نشده اند. محصولات اصلی همچنین سازگار با COSMOS هستند و همچنین با استانداردهای Natrue مطابقت دارند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>