Colorsmith در انگلستان راه اندازی شد

Colorsmith ، اولین بار در ژوئن سال 2020 در ایالات متحده راه اندازی شد ، اولین بار در انگلستان ارائه شد و به مردان تجربه رنگ موی شخصی و شخصی را در خانه ارائه داد.

رنگ موهای مردانه Colorsmith به سفارش مشتری به طور جداگانه توسط رنگدانه های مجوزدار حرفه ای در دفتر مرکزی برند در لندن ساخته می شود و هرگز پیش ساخته و پیش ساخته نیست. هر سفارش همراه با رنگ سفارشی ، دستورالعمل شخصی سازی شده ، به راحتی قابل اجرا ، ابزار رنگ آمیزی و دسترسی به رنگ آمیزی است که می تواند در هر مرحله به شما کمک کند.

برنامه کاهش خاکستری Colorsmith برای مردانی طراحی شده است که می خواهند نمک و فلفل خود را حفظ کنند یا به تدریج خاکستری خود را بپوشانند. با پشتیبانی از فناوری اختراع اختلاط رنگ ، Colorsmith توسط سازندگان شرکت رنگ مو eSalon برنده جایزه ایجاد شده است.

گراهام جونز ، مدیر عامل شرکت گفت: “همچنان که تقاضای جهانی برای سفارشی سازی و راحتی در حال رشد است ، ما از گسترش ردپای Colorsmith به انگلیس و کمک به تخریب روند رنگ مو به طوری که هر مردی می تواند موهای خود را با سهولت و اعتماد به نفس رنگ آمیزی کند ، هیجان زده هستیم.” از رنگ آمیزی. “هر وجه Colorsmith با اندیشه طراحی شده بود تا از ابتدا تا انتها یک تجربه کاملاً سفارشی به مردان ارائه دهد.”

فرمول آزمایش رنگ موی Colorsmith که از نظر فنی و رنگی بنا شده است ، حاوی مواد با کیفیتی از جمله ویتامین E ، کراتین و پروتئین سویا است و فاقد آمونیاک است.

پس از ایجاد نمایه در Colorsmith.co ، یک مسابقه سریع Color را پر کنید ، که به رنگ آمیزان این برند کمک می کند سایه ای منحصر به فرد ایجاد کنند. فرمول جداگانه و دستورالعمل های شخصی پس از آن تهیه ، بسته بندی و محرمانه به درب منزل تحویل داده می شود.

رنگ شناسان اختصاصی برای مشاوره و راهنمایی در کل مراحل – از مسابقه آنلاین گرفته تا کاربرد رنگ – در دسترس هستند.

علاوه بر رنگ و توسعه دهنده سفارشی ، هر سفارش Colorsmith شامل همه مواردی است که برای استفاده بدون دردسر از رنگ در خانه مورد نیاز است ، از جمله دستورالعمل های شخصی ، دو جفت دستکش غیر لاتکس ، یک ابزار کاربردی ، بسته های شامپو و نرم کننده ، همچنین محافظ لکه و حذف لکه.

هزینه یک سفارش تک رنگ آمیزی 24.00 پوند (33.23 دلار) است. هزینه طرح رنگ مارک برای هر سفارش 19.00 پوند (26.31 دلار) است و در یک برنامه زمانبندی شده بصورت خودکار ذخیره می شود ، این گزینه در هر زمان می تواند مکث ، جست و خیز یا لغو شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>