Color & Co تهویه مطبوع رنگی را راه اندازی می کند

Color & Co ، مارک شخصی سازی کننده رنگ مو در خانه توسط L’Oréal ، با راه اندازی تهویه مطبوع رنگی در دسته رنگ های نیمه دائمی مو گسترش یافته است.

نرم کننده رنگ براق ، در شش سایه موجود است ، یک درمان هفتگی است که رنگ های برنجی را از بین می برد ، سرزندگی را حفظ می کند و طول عمر رنگ را افزایش می دهد ، و در کمتر از ده دقیقه حالت و سالن تازه ای ایجاد می کند.

سایه ها همچنین آزمایش رنگ موقت با تن های هیجان انگیز را ارائه می دهند که موهای سفید ، برجسته ، درمان شده با رنگ و غیر رنگ را تقویت می کند. نرم کننده رنگ براق با ترکیبات نرم کننده ، سلامت کلی مو را بهبود می بخشد ، در حالی که مو را بین برنامه های ثابت رنگی مرطوب و تغذیه می کند.

“نرم کننده های براق رنگ ما راه حل مناسبی برای شادابی و حفظ موهای رنگ شده بین برنامه های رنگی ارائه می دهند ، بنابراین کمرنگ شدن می تواند به گذشته تبدیل شود. علاوه بر این ، آنها می توانند یک روش سرگرم کننده و بدون تعهد برای آزمایش رنگ های جدید و آزمایش با آنها باشند. رنگ هم برای کاربران رنگی عادی و هم برای کاربران غیر. “، اظهار نظر دب روزنبرگ ، AVP آموزش و پرورش Color & Co و رنگ آمیزی اصلی در خانه.

اولیویه بلایاک ، مدیر کل Color & Co ، اظهار داشت: “28٪ از کاربران محصول رنگ مو در خانه آرزو می کنند گزینه های رنگ نیمه نیمه دائمی بیشتری وجود داشته باشد.” “تهویه مطبوع رنگی راهی است برای افزایش تجربه برای مشتریان ما با ارائه یک پیشنهاد اضافی از طریق مسابقه آنلاین رنگی ما برای حفظ سایه سفارشی شده آنها بین برنامه های Colorbox شخصی سازی شده. همچنین این محصول برای کاربرانی که در تعهد به رنگ دائمی تردید دارند ، به تنهایی قابل خرید است. “

  • خنک کردن: رنگ زرد ناخواسته را از بین می برد و رنگ های برنجی را برای بلوند ، سبزه و

  • موهای برجسته

  • قرمز خنک: قهوه ای کمرنگ را به قرمز عمیق و غنی احیا می کند و نشاط را حفظ می کند. به ویژه برای رنگ های قرمز خنک تر ، عمیق تر مانند سایه های آلو ، انگور و مرکبات ایجاد شده است.

  • مس قرمز گرم: رنگ قرمز طبیعی را افزایش می دهد و گرمایشی و ابعادی را با نکات ظریف قرمز و مسی به شما می بخشد تا موها را به تعادل کامل نتایج طبیعی و زنده برساند.

  • True Red: به رنگ قرمز آتشین و گیلاس اضافه می کند تا سرزندگی را حفظ کند. مخصوص سایه های قرمز شدید فرموله شده است.

  • گل رز ماهون: نکات ظریف از تن صورتی را به رنگ مو اضافه می کند در حالی که بلافاصله هر سایه خنثی را بالا می برد. برای موهای بلوند متوسط ​​تا قهوه ای روشن بهترین عملکرد را دارد تا جلوه ای از گل رز بدست آورد.

  • طلای بوسه خورشید: رنگ مو را گرم می کند و رنگ های طلایی به موهای بلوند یا سبزه می بخشد.

تهویه مطبوع Color & Co Color Gloss با قیمت 29.90 دلار در واحد آنلاین در دسترس است. این محصول فاقد PPD ، رزورسینول ، سولفات ، آمونیاک و پارابن است و فاقد بی رحمی است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>