Colgate-Palmolive Launches CO توسط کلگیت

Colgate-Palmolive با راه اندازی CO توسط Colgate – یک مجموعه زیبایی دهان و دندان که عمل ساده مسواک زدن دندان های شما را به یک تشریفات برای احساس خوب تبدیل می کند ، دسته جدید مراقبت از دهان و دندان را معرفی کرده است.

CO. توسط کلگیت اولین نوع زیبایی دهان و دندان است که متن مراقبت از دهان و دندان روزمره را ورق می زند. با پشتیبانی 200 سال تخصص مراقبت از دهان و دندان از کالگیت ، شرکت کالگیت دارای بهترین کیفیت در فناوری و علم برای ایجاد محصولات نوآورانه ، موثر و قابل اعتماد برای کمک به مصرف کنندگان در رسیدن به لبخندهای روشن و سالم است.

این مجموعه شامل هفت محصول شامل خمیردندان ، مسواک ، دهان شویه ، سفید کننده دندان و زبانه های خمیردندان است که همگی برای ارائه لبخندی روشن به شکلی مطلوب طراحی شده اند.

  • خمیر دندان سفیدکننده آنزیم آه بسیار خیره کننده: یک خمیر دندان سفید کننده با آنزیم همراه با پراکسید هیدروژن در ایالات متحده. آنزیم فعال و طبیعی خمیردندان به عنوان کاتالیزوری برای تقویت اثر سفید شدن دندان عمل می کند و فرمول آن بدون حساسیت دندان طراحی شده است. (MSRP: 15 دلار)
  • بعدا ، لکه ها! شستشوی دهان ضد لک: یک دهانشویه کف کننده روزانه که می تواند در خانه یا هنگام مسافرت ، قبل از خوردن یا نوشیدن ، به عنوان محافظ محافظ در برابر لکه های روزمره استفاده شود. (MSRP: 14 دلار)
  • این یک چوب سفید کننده شبانه روشن است: سرم سفید کننده کلیک و مسواک که باعث می شود دندانها در صورت استفاده طبق دستور ، فقط در عرض دو هفته سه سایه سفیدتر کنند. (MSRP: 25 دلار)
  • مسواک برقی قابل شارژ CO. Worker: با چهار حالت برس ، چندین سطح لرزش و یک سنسور فشار برای ارائه تمیزی تازه و سفارشی طراحی شده است. CO. Worker همچنین دارای دو سر برس و یک کیف مسافرتی است. (MSRP: 100 دلار)
  • کیت سفید کننده دندان های خانگی شارژی SuperNova: شامل عصای سفید روشن یک شبه + دستگاه LED SuperNova است. ترکیبی از ابزارها برای درخشش درخشان دندانها با سرم پراکسید هیدروژن کلگیت به همراه دستگاه LED آبی اختراع شده. SuperNova در صورت استفاده طبق دستورالعمل ، در طی 10 روز شش سایه سفید خواهد داشت. (MSRP: 129 دلار)
  • CO. به زبانه های خمیردندان ضد حفره On-The-Go با فلوراید بروید: قرص های خمیر دندان با فرمول بدون آب که باعث محافظت از حفره و نفس تازه ، در خانه یا در حال حرکت می شوند. (MSRP: 14 دلار)
  • مسواک دستی TLC: این مسواک دستی دارای موهای بسیار نرم است که در هنگام درمان لثه با ماساژ احیا کننده ، یک بالشتک را ایجاد می کند. (MSRP: 8 دلار)


دانا مدما ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل مراقبت های دهانی ، کالگیت آمریکای شمالی ، گفت: “بیان خود در هسته شرکت CO توسط کلگیت است ، که با اعتقاد ما به آینده تأکید می شود. “CO. توسط کلگیت فراتر از مجموعه ای از محصولات زیبایی دهان و دندان است که به ایجاد لبخندهای روشن تر کمک می کند. این شرکت آرزو دارد که از کسانی که هر روز برای ساختن آینده ای روشن تر و فراگیرتر تلاش می کنند جشن گرفته و حمایت کند. امیدواریم بتوانیم به شکل گیری جهانی که همه احساس کنند کمک کنیم. امن و تشویق می شوند به همان چیزی که هستند واقعی هستند. “

شرکت Co توسط Colgate همچنین در حال ساخت یک مدل کمک مالی به نام تجاری است که با هر خرید بازپرداخت می کند و تمرکز خود را روی سازمان های غیرانتفاعی می گذارد که به تضمین آینده ای کمک می کنند تا همه بتوانند حقیقت خود را جسورانه زندگی کنند. جزئیات بیشتر در آینده به اشتراک گذاشته خواهد شد

مجموعه CO. توسط کلگیت از 14 مارس 2021 در سراسر کشور ، به طور انحصاری در Ulta Beauty و در Ulta.com و CO.Colgate.com در دسترس خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>