Colgate-Palmolive و Philips Partner برای آوردن مسواک های برقی به آمریکای لاتین

با یک رویکرد مارک دار به نیروهای خود ملحق شوید: فیلیپس کلگیت.

چارلز استرنبرگ ، دستیار ویرایشگر03.30.21

کالگیت-پالمولیو و فیلیپس برای ایجاد مزایای مراقبت از دهان و دندان مسواک برقی وارد همکاری طولانی مدت شده اند که در آمریکای لاتین برای افراد مفید است.

از طریق این همکاری ، فناوری مراقبت از دهان و دندان با رویکردی با مارک مشترک به مصرف کنندگان و متخصصان دندانپزشکی ارائه می شود: فیلیپس کلگیت.

نمونه کارها منحصر به فرد فیلیپس کلگیت شامل مسواک های برقی مختلف در طیف وسیعی از قیمت ها خواهد بود. این شرکت ها قصد دارند استفاده از دستگاه های الکتریکی مراقبت از دهان و دندان را در آمریکای لاتین که مسواک زدن زیاد است اما مسواک برقی کم است ، افزایش دهند.

کلگیت دارای سهم بازار مراقبت از دهان و دندان در منطقه است و روابط خوبی با حرفه دندانپزشکی برقرار کرده است و بنابراین از نظر استراتژیک جهت تسریع در آگاهی و توزیع این محصولات قرار دارد. فیلیپس مجهز به فناوری پیشرفته و موقعیت های رهبری در فضای مختلف بازارهای کلیدی این گروه است.

این همکاری محدود به کشورهای خاصی در آمریکای لاتین است. کالگیت و فیلیپس به تجارت محصولات مراقبت از دهان و دندان خود به طور جداگانه در بازارهای دیگر ادامه خواهند داد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>