Cococare اولین زن را به عنوان رئیس جمهور منصوب می کند

Cococare ، خانه 100٪ چوب کره کاکائو معروف به چوب زرد ، جوآن شلزینگر را به عنوان رئیس جمهور در روز جهانی زن منصوب کرد.

شلزینگر اولین زن در تاریخ شرکت مراقبت از پوست است که این سمت را دارد. او همچنین نماینده نسل دوم است که رهبری خانواده خانوادگی را بر عهده دارد که در سال 1969 توسط پدرش ، جرالد دوبین ، که به عنوان مدیر عامل باقی مانده است ، تأسیس شد.

Schlesinger یک صنعت حرفه ای با تجربه است که از سال 1999 چندین نقش رهبری را در Cococare بر عهده داشته است و تجربه قبلی را از مشارکت در مارک های بزرگ ، مانند Revlon و Calvin Klein به ارمغان آورده است. در Cococare ، وی بر زمینه های مختلف عملیاتی ، از جمله مدیریت مالی ، توسعه محصول و اخیراً بازاریابی نظارت داشته است.

شلزینگر به عنوان مدیر بازاریابی ، تغییر موقعیت استراتژیک برند را بر عهده داشت ، طراحی شده برای کمک به Millennials و GenZ برای کشف مزایای معنی دار Cococare که از نسل های گذشته برخوردار بوده است. پیام جدید # SkincareForAll با نام تجاری ارائه شده است تا دامنه محصول ، کیفیت و در دسترس بودن Cococare را برای مصرف کنندگان منعکس کند و مزیت رقابتی شرکت مستقر در نیوجرسی را در صنعت زیبایی نشان دهد.

علاوه بر این ، Schlesinger پیشگام توسعه Cococare به خطوط تولید محصولات رو به جلو است ، مانند مجموعه جدید چهره با نام تجاری که در خستگی بزرگنمایی الهام گرفته از همه گیری به موفقیت رسیده است.

شلزینگر اظهار داشت: “من از پذیرفتن این نقش جدید مدیریت در Cococare و كمك به هدایت آینده شركت ، با ادامه میراث مبتنی بر ارزش های تجاری كه پدرم بیش از 50 سال پیش آغاز كرد ، هیجان زده هستم.” “چوب 100٪ کره کاکائو ما برای نسلهای زیادی از زنان و مردان یک سنت بوده است ، و من مشتاقانه منتظر کمک به تیم ما برای ایجاد روشهای بیشتر برای لذت بردن از # مراقبت از پوست برای همه هستم.”

جرالد دوبین گفت: “ما تصمیم گرفتیم انتصاب جوان به عنوان رئیس جدید Cococare را در روز جهانی زن اعلام كنیم تا بر اهمیت رهبری زنان در صنعت زیبایی تأكید كنیم.” “من اطمینان کامل در تحویل گرفتن مسئولیت به جوان دارم. او در حال حاضر به رشد قابل توجهی در شرکت ما کمک کرده است و کاملا متعهد است که راه های جدیدی برای ارائه مراقبت از پوست عالی با قیمت عالی پیدا کند. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>