CLR راه حل های جدید تمیز کردن اضافه می کند

محصولات تمیز کننده منزل با نام تجاری CLR (واضح و واضح) ، تولید شده توسط Jelmar LLC ، دو محصول جدید را به بازار عرضه کرده است: CLR Active Clear و CLR Everyday Clean.

این مارک که به دلیل خط مشی سخت و ناخوشایند برای تمیز کردن مناطق خاص در خانواده شناخته می شود ، اکنون با این محصولات چند منظوره استفاده روزمره ، راه حل های تمیز کردن خود را گسترش داده است.

آلیسون گاترمن ، مدیر عامل و رئیس شرکت جلمار گفت: “ما نیاز به مارک CLR برای ارائه راه حل هایی را درک کردیم که مشتریان ما می توانند به طور مکرر در سراسر خانه استفاده کنند.” “در حالی که می دانیم مصرف کنندگان کلسیم ، آهک و زنگ زدگی ما را دوست دارند ، ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که همه نیازهای تمیز کردن آنها را در هرجای خانه هایشان برطرف می کنیم. CLR Active Clear و CLR Everyday Clean برای موارد ناخوشایند رایج در نظر گرفته شده است: هنگامی که بچه های شما نمی توانند ماکارونی را در بشقاب خود نگه دارند ، وقتی دیگ سوپ شما روی اجاق گاز سرریز می کند یا وقتی از دیدن لایه ای از خاک بیمار نیستید روی میز آشپزخانه خود جمع شوید. ”

CLR فعال پاک کردن یک فرمول فعال است که از قدرت تمیز کردن طبیعی پروبیوتیک ها استفاده می کند ، که به شکستن آلودگی و آلودگی کمک می کند و خانه شما را درخشان و تمیز نگه می دارد. فایده این پاک کننده پروبیوتیک این است که سه روز قدرت تمیزکاری ارائه می دهد. CLR Active Clear در بیش از 30 سطح ایمن است و دارای USDA Biobase است.

CLR Everyday Clean یک پاک کننده چند منظوره است که برای مبارزه با آلودگی و آلودگی روزمره است. با استفاده از گواهینامه EPA Safer Choice ، این فرمول دارای موادی است که به عنوان گزینه ایمن تری برای مواد شیمیایی سنتی شناخته شده اند و می توانند در بیش از 30 سطح مورد استفاده قرار گیرند. عملکرد تمیزکننده قدرتمند آن از محصولات برتر نظافت خانگی در این گروه بهتر عمل می کند.

هر دو محصول جدید در سه رایحه تازه در دسترس هستند: CLR Active Clear با لیمو مه ، گیاهان دارویی و شبنم صبحگاهی و CLR Everyday Clean با لیمو تمیز ، اسطوخودوس و باران تازه ارائه می شود. با این دو مورد اضافه شده جدید ، خانواده محصولات CLR اکنون راه حل هایی برای کارهای روزانه تمیز کردن و تمیز کردن عمیق در اطراف خانه شما ارائه می دهد.

CLR Active Clear و CLR Everyday Clean اکنون برای خرید بصورت آنلاین و ارسال به سراسر کشور در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>