CloroxPro سمپاش الکترواستاتیک TurboPro را راه اندازی می کند

CloroxPro دستگاه سمپاش الکترواستاتیک Clorox TurboPro جدید را راه اندازی کرده است ، یک دستگاه سمپاش الکترواستاتیک دستی بی سیم و قابل استفاده برای فضاهای کوچک و متوسط ​​و ضد عفونی کننده مشاغل.

سمپاش الکترواستاتیک Clorox TurboPro خانواده سمپاش های الکترواستاتیک Clorox را گسترش داده و از یک محلول ضد عفونی کننده Clorox – پاک کننده ضد عفونی کننده Clorox TurboPro برای دستگاه های سمپاش – استفاده می کند که توسط سازمان حفاظت از محیط زیست (EPA) ثبت شده است تا از طریق تمام سمپاش های الکترواستاتیک استفاده شود.

امی هارمون ، مدیر دستگاه های CloroxPro ، گفت: “همانطور که امکانات ، استراتژی های تمیز کردن و ضدعفونی آنها را تکامل می بخشد ، سم پاش الکترواستاتیک Clorox TurboPro به مشتریان ما کمک می کند تا ایمنی و رفاه امکانات خود را افزایش دهند.” “خواه مشتری از سم پاش Clorox TurboPro ما استفاده کند و هم از موجود موجود ، پاک کننده ضد عفونی کننده Clorox TurboPro به مشتریان اطمینان می دهد که از یک ضد عفونی کننده معتبر و ثبت شده در EPA برای سمپاش ها استفاده می کنند تا به شما در حفظ اعتماد به نفس در فضاهای عمومی مشترک خود کمک کند.”

سمپاش الکترواستاتیک Clorox TurboPro و ضد عفونی کننده Clorox TurboPro فناوری پاشش بی سیم و راحت را با یک ماده شیمیایی ثبت شده در EPA فراهم می کند که به طور خاص برای استفاده از دستگاه های سمپاش الکترواستاتیک طراحی شده است.

دستگاه سمپاش ایمنی و کارایی را برای اپراتورها فراهم می کند در حالی که کاربر پسند است و می تواند یکپارچه در پروتکل های تمیز کردن و ضد عفونی کردن معمول امکانات گنجانده شود. دستگاه اسپری الکترواستاتیک Clorox TurboPro برای استفاده در فضاهای کوچک تا متوسط ​​طراحی شده است و می تواند در مراکز پرتردد مانند مدارس ، دفاتر ، رستوران ها ، مراکز خرده فروشی و سیستم های حمل و نقل مسافرتی مورد استفاده قرار گیرد. طراحی دستی و بی سیم دستگاه همراه با فناوری اثبات شده الکترواستاتیک عملکرد ضد عفونی کننده سطح کارآمد و م allثر را در همه مکان هایی که تمیز کردن به معنی همه چیز است تضمین می کند.

ضد عفونی کننده Clorox TurboPro برای دستگاه های سمپاش یک شیمی الکترواستاتیک ثبت شده در EPA است که برای ضد عفونی و ضد عفونی کردن سطوح سخت و نرم استفاده می شود. از ضد عفونی کننده می توان از طریق دستگاه های سمپاش الکترواستاتیک از جمله دستگاه دستی ، کوله پشتی و سمپاش چرخ دستی استفاده کرد ، بدون اینکه امنیت ، سازگاری یا عملکرد آن به خطر بیفتد.

این محلول ضدعفونی کننده برای از بین بردن 51 عامل بیماری زا (از جمله ویروس های سرماخوردگی و آنفولانزا ، MRSA و نورو ویروس) و SARS-CoV-22 ، ویروسی که باعث ایجاد Covid-19 می شود ، در مدت زمان دو دقیقه و 99.9٪ از باکتری ها در مدت زمان پنج ثانیه مورد تأیید قرار گرفته است. سطوح غیر متخلخل

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>