Clorox برای راه اندازی دستگاه های تصفیه هوا ساحل همیلتون

شرکت همیلتون بیچ مارک ، مجموعه ای از دستگاه های تصفیه هوای برتر را با نام تجاری Clorox راه اندازی خواهد کرد. شرایط توافق نامه صدور مجوز اعلام نشده است. شرکت ها گفتند که این اقدام رهبران بازار در زمینه تمیز کردن و ضد عفونی و لوازم کوچک را گرد هم آورده است. برخی از محصولات امسال معرفی می شوند. به گفته این شرکت ها ، تصفیه کننده ها وعده حذف 99.97٪ از مواد آلرژی زا و ذرات را از گرده ، گرد و غبار ، دود و کپک می زنند. مدیران کلوراکس گفتند که این توافق نامه فقط یکی از چندین استراتژی ساخت یک مارک ضد عفونی کننده جهانی است.

این محصولات مجموعه کالاهای ضد عفونی کننده سطح و هوا و همچنین محصولات محصولات تصفیه هوا از مارک های هامیلتون ساحل Clorox را تکمیل می کند. این شرکت ها در نظر دارند لوازم اضافی برای بازار سلامتی و سلامتی خانه تولید کنند. طبق NPD ، بازار تصفیه هوا در سال 2020 بیش از دو برابر افزایش یافته و از 407 میلیون دلار در سال 2019 به 942 میلیون دلار رسیده است. این مبالغ شامل فروش فیلترهای جایگزین نمی شود. افزایش تقاضا برای دستگاه های تصفیه هوا در سال 2020 ناشی از نگرانی مصرف کنندگان در مورد بیماری همه گیر COVID-19 ، تأثیر آتش سوزی بر کیفیت هوا و یک دوره حساسیت و طولانی تر بودن آلرژی بود. انتظار می رود مصرف کنندگان به طور فزاینده ای در مورد کیفیت هوای داخل خانه و مشاغل با رشد سریع دستگاه های تصفیه هوا برای کمک به حذف ذرات مضر ، از بین بردن بو و محافظت در برابر بیماری های بیشمار نگران شوند.

اسکات تایدی ، فروش و بازاریابی مصرف کننده SVP ، برندهای همیلتون بیچ ، گفت: “ما از داشتن Clorox به عنوان شریک زندگی خود بسیار خوشحالیم.” ما اطمینان داریم که تجربه ما به عنوان یک شرکت کننده پیشرو در بازار بزرگ و سریع رشد تصفیه هوا ، همراه با نام تجاری معتبر و مشهور Clorox که مترادف با تمیز است ، ترکیبی برنده برای ارائه محصولات برتر محصولات به مشتریان خواهد بود. شرکت ما دارای تجربه عمیق تولید و تهیه محصولات استثنایی که دارای استانداردهای با کیفیت بالا هستند و جدیدترین پیشرفتهای تکنولوژی را ارائه می دهند. ما سابقه طولانی در زمینه نوآوری و توسعه محصول بر اساس بینش مصرف کننده داریم. هدف ما این است که بهترین گزینه های موجود برای کاهش آلرژن ها را به مصرف کنندگان ارائه دهیم ، باکتری ها و ویروس ها. ”

مارک های ساحلی همیلتون خط جدید را تهیه و به بازار عرضه می کنند و محصولات را از طریق کانال های آنلاین و آجر و ملات توزیع می کنند. توزیع برای بازارهای ایالات متحده (شامل تمام مناطق و پایگاه های نظامی) ، کانادا و مکزیک برنامه ریزی شده است. تصفیه کننده های اولیه Clorox دارای فیلترهای HEPA واقعی هستند که برای جذب 99.97٪ مواد آلرژی زا و ذرات گرده ، گرد و غبار ، دود و کپک و همچنین کاهش ویروس ها و باکتری های موجود در هوا طراحی شده اند. انتظار می رود قیمت گذاری محصولات در خرده فروشی از 89.99 دلار تا 229.99 دلار باشد.

کریس هایدر ، تمیز کردن SVP / GM ، کلوروکس گفت: “این توافق نامه صدور مجوز با مارک های ساحلی همیلتون ، مجموعه محصولات ضد عفونی کننده سطح و هوا را افزایش می دهد.” “این یکی از ابتکارات بسیاری است که ما در حال توسعه باند رشد جدید هستیم ، چه از طریق مشارکت های استراتژیک مانند این یا نوآوری که نیازهای در حال رشد مشتری را برآورده می کند ، زیرا ما یک مارک ضد عفونی کننده جهانی درست می کنیم.”

طبق گفته Rory Wehrlie ، مدیر دفتر اتحاد های استراتژیک ، Clorox ، این اقدام مطابق با استراتژی Clorox IGNITE برای رفع نیازهای متحول مصرف کننده از طریق مشارکت های استراتژیک با شرکت های همفکر است. “

وهرلی گفت: “ما برای شتاب بخشیدن به نوآوری و ایجاد تجربه برتر مصرف کننده در چنین مقوله مهمی ، از همکاری با مارک های ساحلی همیلتون هیجان زده ایم.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>