Clariant’s New Beauty Component ایده آل برای مراقبت از پوست در برابر پیری

عصاره گل جدید خار خار Clariant Active Ingredient Celyscence برای بهبود پوست سالم و بهبود آبرسانی ، روشنایی پیری را هدف قرار می دهد. Celyscence با اثبات اثر علمی و اثبات شده خود در مناطقی از جمله دكلته حساس به پیری و در عین حال غفلت شده ، رویكرد جدیدی را برای فرمولها برای نوآوری و تمایز در فضای سالم برای مراقبت از پوست ارائه می دهد.

سلول های پیر (فیبروبلاست) می توانند باعث ایجاد وضعیت ناسالم در هر سنی از پوست شوند. پیری کرونولوژیک با تجمع فیبروبلاست های پیر ایجاد می شود و با تأثیر عوامل استرس زای منظم خارجی مانند آلودگی و نور ماورا UV بنفش تشدید می شود. این فیبروبلاست ها سریعتر از نمونه های سالم خود تغییر کرده و آسیب می رسانند. آنها در برابر آپوپتوز (مرگ سلول) بسیار مقاوم هستند ، عملکردهای بازسازی و ترمیم بیولوژیکی را مختل می کنند و حتی مولکول هایی را ترشح می کنند که به سلول های اطراف آسیب می رسانند و آنها را پیر می کنند. این توانایی حفظ ساختار پوست سالم را تضعیف می کند ، باعث ایجاد لیست طولانی از اختلالات مربوط به سن ، از جمله پوست مات ، کم آب و از بین رفتن استحکام پوست در اثر کاهش تولید کلاژن می شود.

Celyscence ، ماده موثره ای که از تحقیقات Biospectrum Clariant Active Ingented x متولد شده است ، یک نوآوری مهم در جلوگیری از کاهش عملکرد پوست و تقویت پوست سالم است. این عصاره با استفاده از گلها برای دستیابی به فعالیتهای گسترده در هدف قرار دادن و خنثی کردن پیری سلولی ، از خواص درمانی خار خار استفاده می کند.

Celyscence در شرایط in vitro ثابت شده است که ترکیبی از اثرات انتخابی سنولیتیک و سنومورفیک را نشان می دهد: هل دادن سلول های پیر به آپوپتوز (اثر سنولیتیک) برای از بین بردن حداکثر آنها و جلوگیری از آسیب های برگشت ناپذیر آنها. و کاهش عوارض جانبی آنها (اثر سنومورفیک) با کاهش میزان ترشح مولکولهایی که باعث آسیب اضافی می شوند. ارزیابی های تجربی بیشتر همچنین توانایی Celyscence را حتی برای برنامه ریزی مجدد سلول های پیر و از بین بردن عملکرد آنها نشان می دهد. به عنوان مثال ، کمک به بازگشت یک متابولیسم سالم با بازیابی عملکردهایی مانند تولید کلاژن. Celyscence توانایی اساسی فیبروبلاست های پوستی در تولید کلاژن را باز می گرداند ، که توانایی آن در برنامه ریزی مجدد سلول های پیر را نشان می دهد. این در نهایت اثر ترمیم و بازسازی بافت پیر را تضمین می کند.

پتانسیل سلیسانس در ارائه خواص پیری سالم در شرایط شدید و زندگی واقعی ارزیابی شده است.

آزمایش داخل بدن برای تعیین مناسب بودن آن برای مراقبت از پوست بالغ ، محصولات پیری سالم و کرم های محکم کننده گردن ، در قسمت های زیرین صورت ، گلو و دکلته ، یکی از مناطق کمتر مورد مراقبت از پوست و به طور کلی مورد بی توجهی مصرف کنندگان قرار گرفت. توانایی آن برای آبرسانی موفقیت آمیز پوست ، افزایش روشنایی و درخشندگی ، تقویت مجدد قفسه سینه و گردن ، رفع مشکلات آویزان شدن پوست و تعریف مجدد ویژگی ها ، تأیید شد.

یک گروه داوطلب متشکل از 30 زن بین 50 تا 60 سال ، که همه چین و چروک هایی در گردن و دکلته داشتند ، وارد مطالعه شدند. به مدت 56 روز ، نیمی از پانل محصولی حاوی 3٪ سلیسانس را روی گلو و سینه و نیمی دیگر از محصول دارونما استفاده کردند. اندازه گیری های بالینی پس از 14 ، 28 و 56 روز انجام شد. همه شرکت کنندگان دو بار در روز و به مدت 14 روز ، کرم حاوی 3٪ Celyscence یا کرم دارونما را روی نیمی از صورت استفاده کردند تا مشاهده دقیق و سریع صورت را امکان پذیر کند. ارزیابی در پاییز انجام شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>