Chemyunion مواد جدیدی را برای درمان درخشندگی و آکنه مو راه اندازی می کند

Chemyunion از دو پرتاب جدید ProShine و Mirance رونمایی کرده است. هر دو محصول بر اساس شیمی سبز ساخته شده اند و به ترتیب عملکرد مطلوبی برای درخشش مو و درمان آکنه دارند.

ProShine ، توسط Chemyunion ، یک گیاه وگان است ، که به پیروی از دستورات اصلی شیمی سبز طراحی شده است ، تا باعث درخشش شدید و تقویت رنگ در موهای رنگ شده ، سفید شده و طبیعی شود.

ProShine با تشکیل یک فیلم مولکولی یکنواخت با ضریب شکست بالا که برای بدست آوردن درخشش شدید لازم است ، با ساختارهای اصلی کراتینه فیبر مو تعامل دارد. فعل و انفعالات ProShine با اسیدهای آمینه فیبر مو از طریق تعدیل سیلیکون ثابت شده است.

ProShine 100٪ گیاهی و کاملاً زیست تخریب پذیر است. می توان از آن در شامپوها ، نرم کننده ها ، ماسک های مو ، مواد مرطوب کننده ، کرم های حالت دهنده و محصولات نهایی استفاده کرد.

Miracne به عنوان یک ماده فعال چند منظوره سه در یک برای درمان آکنه در نوجوانان و بزرگسالان ساخته شده است.

این ماده با تلاش برای کاهش سطح باکتریهای آکنه زا (Cutibacterium acnes) ، قرمزی مرتبط با ضایعات آکنه و کنترل تولید سبوم عمل می کند. تمام اجزای Miracne از منابع تجدید پذیر تهیه می شوند و با استفاده از ترکیبی متعادل و هم افزا از پروپاندیول ، زایلیتول و اسید کاپریلیک ایجاد می شوند. این روند از استفاده از مواد سمی جلوگیری می کند و به بسیاری از احکام شیمی سبز پایبند است.

Miracne یک ماده وگان فعال ، بی رحمانه و بدون مواد نگهدارنده است که از نظر پوستی آزمایش شده و اثبات شده است که در کاهش باکتری های آکنه ساز در عرض یک دقیقه موثر است و در طی هفت روز نتایج قابل توجهی را ارائه می دهد.

Miracne در غلظت های کم – بین 0.5 تا 1.0٪ بسیار فعال است و می تواند در هر نوع محصول برای درمان آکنه مورد استفاده قرار گیرد: صابون ها ، لوسیون ها ، مقوی ها ، سرم ها ، ژل ها و حتی ترکیب شده با سایر مواد معروف و کراتولیتیک که اغلب در مواد آرایشی استفاده می شود. مانند اسید سالیسیلیک و اسید لاکتیک.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>