Chemyunion مرکز آفرینش در لس آنجلس را افتتاح می کند

Chemyunion Inc. پنج سال را جشن می گیرد اگر رشد در ایالات متحده آمریکا با افتتاح یک مرکز ایجاد (آزمایشگاه کاربرد) در منطقه لس آنجلس و انبار خود در نیوجرسی برای خدمات به مشتریان در سراسر کشور باشد.

Chemyunion Inc با داشتن انبار 5000 فوت مربع واقع در Manalapan ، NJ ، در حال کار بر روی بهره وری بیشتر در زمینه تحویل محصولات خود به مشتریانی است که در ایالات متحده آمریکا و کانادا خدمت می کنند. این ساختار امکان کنترل کامل فرآیند و در دسترس بودن محصولات ارائه شده توسط Chemyunion Inc. ، ساده سازی برنامه ریزی و تدارکات ، عوامل تعیین کننده برای موفقیت یک رابطه کیفیت با مشتری را فراهم می کند.

آزمایشگاه کاربردی 2200 فوت مربع واقع در سانتافه اسپرینگز ، کالیفرنیا ، امکان ایجاد و توسعه نمونه های اولیه ای را که با نیازهای بازار جهانی مطابقت دارند ، ارائه می دهد و می تواند بافت های حسی و الهام بخشی به مشتریان ارائه دهد و در زمینه چالش های فرمولاسیون کمک های فنی ارائه دهد.

این گسترش جدید ساختار ایالات متحده در شتاب رشد اخیر شرکت در منطقه اتفاق می افتد. Chemyunion Inc با انگیزه حمایت و تقاضای قوی مشتریان ، به دنبال تسریع در پشتیبانی فنی و ارائه خدمات سریعتر است.

“از سال 2016 ، ما برای تقویت روابط خود در ایالات متحده و ساخت و ساز خود تلاش کرده ایم و فضای خود را در بازار تسخیر کرده ایم. من از عملکرد خود بسیار افتخار می کنم و از پاسخگویی به چالش های” دنیای جدید “بسیار هیجان زده هستم ، “” کریستیان پاچکو ، معاون رئیس جدید تجارت و عضو کمیته علمی گفت.

در طول این نیم دهه زندگی ، شرکت Chemyunion در یک تیم منطقه ای متشکل از متخصصان باتجربه و شناخته شده در بازار سرمایه گذاری کرد تا استراتژی تجاری خود را در سرزمینهای ایالات متحده و کانادا بیشتر بدست آورد و تسریع کند.

برای جشن گرفتن با مشتریان و شرکای خود ، شرکت وابسته در حال آماده سازی یک خانه باز مجازی ، “Chemyunion: جشن 5 سال در ایالات متحده آمریکا” برای ارائه امکانات و برنامه های جدید برای این نقاط عطف جدید است. این رویداد آنلاین در 17 ژوئن ، ساعت 4 بعد از ظهر برگزار خواهد شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>