CEW فینالیست های ‘جایزه تامین کننده’ را اعلام کرد

زنان اجرایی لوازم آرایشی و بهداشتی (CEW) شش نامزد نهایی جایزه تأمین کننده: مواد و فرمولاسیون ، بخشی از جوایز معتبر زیبایی را اعلام کرده است. با حمایت مالی انجمن شیمی شیمی نیویورک (NYSCC) ، گروه جایزه نقشی را که مواد تشکیل دهنده ، فرمولاسیون و فناوری جدید در راه اندازی موفقیت آمیز محصولات بازی می کند ، تشخیص می دهد.

جایزه تامین کننده CEW 2020: نامزدهای نهایی ترکیبات و ترکیبات:

  • Ashland Inc: Sun Stick SPF 50 مبتنی بر مواد معدنی – یک فرمول چوبی مناسب بر پایه مواد معدنی با SPF بالا و یک سرسره نرم که به راحتی مالش می یابد.
  • شرکت BASF: Rambuvital – عصاره ارگانیک دانه میوه رامبوتان از پوست سر و مو محافظت می کند.
  • Cargill Beauty: FiberDesign Sensation – یک تکسید کننده جدید بافت و تثبیت کننده امولسیون با الهام از حرکت بالابرنده.
  • Croda Inc: Solaveil XTP-2 – یک نوع پودر بدون آلومینای پوشش داده شده با سیلیس از محدوده Solaveil SpeXtra ؛
  • Speciality Elementis: فعال کننده فرمولاسیون طبیعی Bentone Luxe – یک ماده چند منظوره شگفت انگیز که فرمول حسی جالب ایجاد می کند. و
  • Grant Industries Inc: Gransense TC-8X – مجموعه ای از ژل های الاستومر نسل بعدی که برای امکانات جدید فرموله سازی طراحی شده اند.

برگزیدگان نهایی از بیش از 40 مقاله انتخاب شده توسط هیئت قضایی متشکل از مارک های برجسته زیبایی و مراقبت های شخصی از جمله اعضای کمیته های برنامه NYSCC بررسی و رأی دادند. داوران عبارتند از: لورن آلکیاتی ، گلوسیه ؛ آیلین کیم ، شانل ؛ ترزا پامدوی ، اورئال ؛ مایک وونگ ، محصولات EOS ؛ و تائو ژنگ ، The
شرکتهای Estée Lauder.

برنده در هفته زیبایی در روز تأمین کنندگان در خانه در 30 سپتامبر اعلام خواهد شد. برنده جایزه تأمین کننده همچنین در مراسم اهدای جوایز زیبایی CEW در 13 نوامبر همراه با معرفی CEW دیگر تقدیر می شود. برندگان بهترین در زیبایی ”. قبل از اعلام برنده جایزه CEW Supplier در تاریخ 30 سپتامبر ، نامزدهای نهایی در پنل مجازی در هفته زیبایی “در خانه زنده” تامین کنندگان شرکت می کنند.

“با وجود یک سال پر از چنین عدم اطمینان و چالش هایی ، آنچه متوقف نمی شود نوآوری است. این مواد و فرمولاسیون ها و همچنین همه موارد ارسالی گواهی بر نبوغ علم لوازم آرایشی است و تأثیر آن را در توسعه محصول و ایجاد مارک های مورد توجه و ماندگار تقویت می کند. “، گفت: جورجینو ماکالینو ، رئیس NYSCC.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>