CEW در برنامه جوایز زیبایی خالقان ، نامزدهای نهایی جایزه تأمین کننده را نشان می دهد

CEW هشت نامزد نهایی جایزه Supplier Award: Ingriers & Formulation را که بخشی از جوایز معتبر Beauty Creators است تغییر داد. با حمایت مالی انجمن شیمی شیمی نیویورک (NYSCC) ، گروه جایزه نقشی را که مواد اولیه ، فرمولاسیون و فناوری جدید در راه اندازی موفقیت آمیز محصولات بازی می کند ، تشخیص می دهد.

جایزه 2021 CEW Supplier Award: نامزدهای نهایی ترکیبات و فرمولاسیون:

• مواد تشکیل دهنده Actera: فولیسین– یک ماده فعال برای رشد مو ، مبتنی بر کشف انقلابی گیرنده های بویایی در داخل فولیکول مو.

• شرکت BASF: PeptAIde 4.0– محلول ایمن و مبتنی بر طبیعت برای آسیب مو و پوست ناشی از التهاب خاموش ارائه می دهد.

• شرکت شیمیایی ایستمن: Eastman GEM رتینیل آفتابگردان– مشتق طرفدار رتینول متشکل از اسیدهای چرب رتینول و آفتابگردان.

• EverCare: ضد آفتاب بدن معدنی SPF 50– محافظت از SPF و UVA بالا برای پوشیدن روزمره بدون نگرانی از ریخته گری سفید غیر جذاب.

• Geltor ، Inc: HumaColl21 اولین ماده کلاژن انسانی زیست تصادفی برای مراقبت از پوست موضعی و وگان مجاز.

• صنایع گرانت وارده: Granpowder GDP-700– ترکیبی ترکیبی ذوب شده از پودر بیو تخمیر و مشتق اسید آمینه.

• جایی که: Clean Screen Mineral Serum SPF 50سرم معدنی بدون وزن ، تمیز و وگان به سرعت جذب می شود و رطوبت شدید و محافظت قدرتمندی را ایجاد می کند.

• SurfactGreen: CosmeGreen ES1822 +– 100٪ سورفکتانت کاتیونی با منبع بیولوژیک ، دارای مزایای روان سازی ، تقویت ، نگهداری رنگ و برتری.

برگزیدگان نهایی از بیش از 40 مقاله انتخاب شده توسط هیئت قضایی متشکل از مارک های برجسته زیبایی و مراقبت های شخصی از جمله اعضای کمیته های برنامه NYSCC بررسی و رأی دادند. داوران عبارت بودند از: آیلین کیم ؛ جرالدین مولینا ، Glossier ؛ رون رابینسون ، BeautyStat.com ؛ مایک وونگ ، H2O + ؛ و تائو ژنگ ، شرکتهای Estée Lauder.

این داوران در یک وبینار ویژه NYSCC شرکت خواهند کرد: “جوایز CEW Beauty Creators: گفتگویی با قضات درباره مواد لازم و فرمول بندی ها! “ بر پنجشنبه ، 15 ژوئیه ساعت 12 ظهر ، EDT. این پنل زنده توسط Andrea Nagel ، VP – Content ، CEW اداره می شود و در مورد آنچه که داوران در مورد فینالیست های امسال جالب و منحصر به فرد می دانند ، بینشی ارائه می دهد.

برنده جایزه CEW Supplier در تاریخ 3 نوامبر در طی مراسم اهدای جوایز Beauty Creators اعلام خواهد شد. برنده جایزه تأمین کننده نیز به همراه کلیه نامزدهای نهایی در طی روز حضوری روز عرضه کنندگان NYSCC که در تاریخ 10-11 نوامبر 2021 در مرکز همایش های Javits در شهر نیویورک برگزار می شود ، مورد تقدیر و تشکر قرار می گیرد.

“NYSCC مفتخر است که سالانه حامی این جایزه CEW است که منحصراً بر مواد تشکیل دهنده و فرمولاسیون متمرکز است. این جایزه قهرمان می شود و نقش مهمی را که علوم آرایشی در توسعه محصول و نوآوری در برند بازی می کند ، به منصه ظهور می رساند. ”

موضوع امسال روز تامین کنندگان NYSCC “در آغوش زیبایی: جشنی از آنچه که ما ایجاد می کنیم” خواهد بود و به صورت حضوری 10-11 نوامبر در مرکز جاویتس برگزار می شود و در 12 نوامبر یک روز مجازی برگزار می کند. این موضوع آمریکای شمالی است رویداد اصلی برای آموزش صنعت زیبایی و مراقبت شخصی ، تعامل ، اعلامیه محصولات جدید ، جوایز و موارد دیگر. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.nyscc.org/supplier-day مراجعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>