Cetaphil ضد آفتابهای معدنی و کمپین ایمنی عمومی در برابر آفتاب را راه اندازی می کند

Cetaphil ، یک برند گالدرما ، یک کمپین دیجیتال و روابط عمومی را برای کمک به آموزش مردم در مورد ایمنی در برابر آفتاب برای جلوگیری از سرطان پوست آغاز می کند. این کمپین جدید با گسترش نام تجاری به بخش مراقبت از آفتاب در بازار انبوه 1 میلیارد دلاری با مجموعه ای جدید از فرمولاسیون مواد معدنی ، گسترش می یابد.

مجموعه ضد آفتاب Cetaphil Sheer Mineral دارای چهار ضد آفتاب 100٪ معدنی با فرمولهای ملایم میکروبیوم و آنتی اکسیدان ویتامین E برای محافظت از طیف گسترده در برابر اشعه UVA / UVB است. خط جدید بی خطر ریف که به طور خاص برای پوست های حساس طراحی شده است ، شامل لوسیون SPF 30 و SPF 50 ، ضد آفتاب مایع صورت SPF 50 و ضد آفتاب استیک SPF 50 است.

از اواخر ماه مه ، Cetaphil و سفیران برجسته پوست آن به حداکثر رساندن آگاهی از علائم ، علل و پیشگیری از سرطان پوست از طریق تلاشهای فراگیر در اینستاگرام ، TikTok ، رسانه ها و سایر موارد اختصاص داده می شوند.

“به عنوان یک مارک حساس برای مراقبت از پوست ، این وظیفه ما است که به مصرف کننده در مورد همه عواملی که می توانند بر سلامت پوست تأثیر بگذارند ، از جمله آسیب های ناشی از آفتاب ، آموزش دهیم و در قلب این تعهد خواست ما برای دسترسی آسان به مشاوره و تخصص به مصرف کنندگان خود است. از جامعه متخصص پوست که برای برند ما یک قهرمان بوده و هست. “، ژوئن ریسر ، معاون رئیس جمهور و مدیر کل تجارت مصرف کننده در گالدرما گفت.

طبق گفته ریسر ، اکوسیستم دیجیتال به این برند اجازه می دهد تعهدات خود را عمل کند.

تلاش های Cetaphil امروز دوشنبه ، 3 مه آغاز می شود ، که به عنوان ملانومای دوشنبه شناخته می شود ، یک روز ملی بزرگداشت ایجاد شده توسط آکادمی پوست آمریکا برای آگاهی و آموزش در مورد کشنده ترین شکل سرطان پوست.

امشب ، دکتر آنجلو لندریسینا ، دکتر آندره سوارز و دکتر کمیل هوارد میزبان یک میزگرد بحث TikTok Live در مورد ایمنی در برابر آفتاب و پیشگیری از سرطان پوست هستند. Cetaphil همچنین شروع به پخش نکات ایمنی در برابر آفتاب در کانال های اجتماعی خود برای کل ماه و همچنین در بقیه سال می کند تا بر اهمیت یک روال کامل متشکل از پاکسازی ، مرطوب کنندگی و محافظت در برابر آفتاب تأکید کند ، که برای افراد حیاتی است با پوست حساس تمام تلاش های آموزشی اولین ورود نام تجاری به یک مجموعه اختصاصی مراقبت از آفتاب ، Cetaphil Sheer Mineral ضد آفتاب را که دارای نوآوری در فرمول و محافظت از SPF با طیف گسترده ای از 30 و بالاتر برای صورت و بدن است ، هالو می دهد.

مصرف کنندگان می توانند با استفاده از دستهDermAngelo و همچنین دسترسی به کلیه فعالیت های اینستاگرام و فیس بوک درCetaphilUS به بحث در مورد TikTok Live بپردازند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>