Cetaphil در هفته آگاهی از پوست حساس ، فشار دیجیتالی بزرگی ایجاد می کند

Cetaphil ، یک مارک معتبر مراقبت از پوست که به دلیل فرمولاسیون های مراقبت از صورت شناخته می شود ، در حال آغاز یک کمپین بزرگ برای هفته آگاهی از پوست حساس است که امروز آغاز می شود و تا 28 مارس ادامه دارد. کمپانی “مراقبت کامل برای پوست حساس شما” این برند در قلب این تلاش ، شامل مجموعه ای از متخصصان پوست ، افراد تأثیرگذار و متخصصانی است که بهترین توصیه ها و توصیه های علمی را در کلاس به مصرف کنندگان ارائه می دهند.

“هفته آگاهی از پوست حساس” برای مصرف کننده مراقبت از پوست دیجیتالی و متصل امروز طراحی شده است تا گفتگوی تعاملی بیشتری در سیستم عامل های اجتماعی داشته باشد تا به آنها کمک کند تا نیازهای پوستی منحصر به فرد خود را برآورده کنند. Cetaphil مدت مدیدی است که به شبکه های اجتماعی راه می یابد تا با مصرف کنندگان ما ارتباط برقرار کند و هفته آگاهی از پوست حساس ، علم بیشتری را در این گفتگو به ارمغان می آورد. ” “این ابتکار در کنار توصیه های محصولات همتایان با نفوذ خود که توانسته اند تمام بازارهای پیشنهادی و ترجیحی را آزمایش کنند ، دسترسی دست اول افراد به دانش حساس مراقبت از پوست از بهترین متخصصان پوست در کشور را برای مشتریان فراهم می کند. Cetaphil به عنوان مارک مورد علاقه خود. “

به گفته Cetaphil ، 70٪ از آمریکایی ها خود تشخیص می دهند که پوست حساسی دارند و در مورد چگونگی به حداقل رساندن این مسئله سردرگمی وجود دارد.

کمپین “مراقبت کامل از پوست حساس شما” با پخش برنامه های دیجیتال تعاملی در فیس بوک ، اینستاگرام و TikTok ، از جمله Instagram Lives و تصرفاتی که شامل دکتر آندریا سوارز و ادوارد زو در Instagram Live امروز است ، آغاز می شود و همچنین:

  • سه شنبه ، 23 مارس در ساعت 5 بعد از ظهر EST: دکتر کامیل هوارد و رنه چو اینستاگرام زنده
  • چهارشنبه ، 24 مارس ساعت 3 بعد از ظهر EST: دکتر الکسیس استیونس مسئولیتCetaphilUS را بر عهده خواهد گرفت
  • پنجشنبه ، 25 مارس ساعت 3 بعد از ظهر EST: دکتر کریس توماسیان مسئولیتCetaphilUS را بر عهده خواهد گرفت
  • جمعه ، 26 مارس ساعت 3 بعد از ظهر EST: دکتر جنی لیو و ملیسا آلاتره اینستاگرام زنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>