Byredo مجموعه آرایش را راه اندازی می کند – HAPPI

این خلاقیت هنوز در Byredo ، مارک تجاری لوکس سبک زندگی که عطر و بوی عطر و بوی خانه و همچنین کالاهای چرمی و سایر لوازم جانبی را به خود اختصاص داده ، سوزانده است. اکنون این شرکت در حال راه اندازی یک مجموعه لوازم آرایشی رنگی است که بنیانگذار بن گورهام با Isamaya Ffrench ، یک آرایشگر ایجاد کرده است.

این خط شامل 16 سایه Color Sticks است که ممکن است روی چشم و یا لب اعمال شود. مجموعه Byredo همچنین شامل رژ لب در 15 سایه ، ریمل مژه و خط چشم مایع و مرهم لب است. محدوده امتیازات از 29 یورو (34 دلار) تا 39 یورو (46 دلار) است و از 1 اکتبر با بیش از 30 در جهان راه اندازی می شود. مجموعه آرایش علاوه بر اینکه در برخی از فروشگاه های Byredo موجود است ، در خیابان پنجم Saks در ایالات متحده ، Selfridges در انگلیس ، Galeries Lafayette و Le Bon Marché در فرانسه و NK در استکهلم نیز در دسترس خواهد بود. این مجموعه همچنین در سایت Byredo.com به صورت آنلاین در دسترس خواهد بود.

راه اندازی اولیه به سرعت در ماه نوامبر با یک پالت سایه چشم در پنج رنگ دنبال می شود ، و یک پالت 18 رنگ برای فوریه 2021 برنامه ریزی شده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>