Bliss با پروژه Trevor سلامت روان در میان LGBTQ را عنوان می کند

به رسمیت شناختن ماه آگاهی از سلامت روان ، Bliss ، بار دیگر با پروژه Trevor ، سازمان پیشگیری از خودکشی و مداخله در بحران برای جوانان لزبین ، همجنسگرایان ، دوجنسگرایان ، تراجنسی ها ، کوئیر و پرسشگران (LGBTQ) همکاری می کند. امسال ، این مشارکت هدفش ایجاد یک گفتگوی صریح در مورد سلامت روان و ایجاد فضاهای مثبت و مثبت در رسانه های اجتماعی است.

Bliss و The Trevor برای کمک به مقابله با آزار و اذیت اینترنتی و تقویت مثبت روان در افزایش اجتماعی ، یک کمپین TikTok را آغاز کردند. PepTok از نفوذگرها برای جمع آوری جوامع خود برای نفوذ و درخشش جمعی بخشهای نظر با “واژه های روشن تر” استفاده می کند ، پیام های نشاط آور که از مثبت می درخشند.

به ازای هر نظر مثبت ارسال شده با برچسب گذاریbliss ، نام تجاری 1 دلار به پروژه Trevor تا 100000 دلار کمک خواهد کرد.

تینا پوززی ، مدیر ارشد برند در Bliss ، گفت: “ما از ادامه همکاری خود با پروژه Trevor برای کمک به منابع خود برای جامعه LGBTQ هیجان زده هستیم.” “ما به عنوان یک مارک ، همیشه در کنار خوشبختی بدون عذرخواهی ایستاده ایم و از طریق این کمپین می توانیم این ارزش ها را با نور افشاندن اهمیت بحث آشکار در مورد بهداشت روان و استفاده از رسانه های اجتماعی برای ایجاد فضاهای حمایتی بیشتر ، زنده کنیم.”

همچنین Bliss و The Trevor Project برای اولین بار در TikTok Live خود خصمانه خواهند شد تا گفتگوی آزاد و صادقانه ای را درباره سلامت روان ، رسانه های اجتماعی و تأثیر آن بر روی آن آغاز کنند ، به علاوه تاکتیک های مشترک برای جلوگیری از آزار و اذیت اینترنتی را به اشتراک بگذارند. Bliss چندین طرفدار LGBTQ را برای کمک به گسترش آگاهی برای این کمپین درگیر کرد – Hyram Yarbro (مراقبت از پوست توسط Hyram) و Manny MUA. همچنین ، کریس برایت ، مدیر آموزش عمومی پروژه Trevor ، که اطلاعات بیشتری در مورد مأموریت و منابع سازمان نجات خواهد داد.

“ما می دانیم که جوانان LGBTQ که حمایت اجتماعی بالایی از خانواده و دوستانشان را تجربه می کنند ، در مقایسه با افرادی که سطح حمایت اجتماعی پایین تری دارند ، به میزان قابل توجهی کمتر اقدام به خودکشی می کنند – و رسانه های اجتماعی یکی از زمینه هایی است که می تواند پایه و اساس محکمی برای حمایت از آنها فراهم کند ، بنابراین به شرطی که مثبت باشد ، “گفت: شیرا کوگان (او / ضمیرهای او) ، مدیر توسعه شرکت در پروژه Trevor. “هر دلار از مبارزات منحصر به فرد Bliss به پشتیبانی پروژه های رایگان بحران 24 ساعته 7 روزه پروژه Trevor و همچنین TrevorSpace ، بزرگترین سایت شبکه اجتماعی فضای امن برای جوانان LGBTQ کمک خواهد کرد.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>