Bewakoof زیبایی کیهان را در هند راه اندازی می کند

Bewakoof ، یک مارک D2C با رشد سریع ، با راه اندازی Cosmos Beauty وارد بازار زیبایی در هند با رشد سریع شده است.

نام Cosmos از Cosmic گرفته شده است زیرا طراحی ، بسته بندی و فرمولاسیون محصول با الهام از مواد طبیعی و مواد معدنی برای ایجاد یک راه حل منحصر به فرد ساخته شده است. با نام تجاری Cosmos ، 43 محصول از کرم های شبانه روزی گرفته تا پس از اصلاح تا نمک های حمام تا سرم ها در Bewakoof.com و همه مکان های بازار به صورت مستقیم پخش می شوند.

Bewakoof با طیف وسیعی از فرمولاسیون های منحصر به فرد مانند گل رز و روی برای ژل آبرسان ، آووکادو و ویتامین C برای ماسک ضد پیری و منیزیم و ویتامین C برای مرطوب کننده صورت ، وارد این بخش تجاری جدید می شود.

آدیتی پای ، رئیس تجارت ، Cosmos Beauty ، می گوید: “ما در حال تحقیق در مورد معجونات مختلف زیبایی موجود در بازار هستیم. در حین مطالعه ، ما خلا gapهایی را شناسایی کردیم که می توانیم با استفاده از مواد معدنی و ایجاد پیچش در آن با مواد طبیعی مانند انار ، گل گیاه و جو دوسر پر کنیم. مواد معدنی اگر به نسبت صحیح استفاده شوند به دلیل خواص درمانی به طور گسترده ای شناخته می شوند. محصولات زیبایی مبتنی بر مواد معدنی آخرین نوآوری در سطح جهانی هستند و ما در تلاشیم تا بهترین کیهان را در قالب Cosmos به مشتریان خود ارائه دهیم. “

این مارک لیست گسترده ای از محصولات شامل کرم ، روغن ، مایع شستشو ، نمک حمام ، کرم اصلاح ، روغن ریش ، شامپو ، پاک کننده ، ماسک صورت و سرم را ارائه می دهد. دامنه قیمت از 350 روپیه (5 دلار) به بعد شروع می شود.

طبق گزارش ژوئن 2020 توسط Euromonitor International ، انتظار می رود که صنعت مراقبت از پوست و موی هند تا سال 2024 به 47000 کرور روپیه رشد کند. بخش عمده ای از این رشد توسط محصولات با تأکید بر محصولاتی که تجسم زندگی پایدار دارند ، شبیه سازی می شود. Covid-19 تصویب تجارت الکترونیکی را تسریع کرده و بخش عمده ای از این رشد از طریق مصرف در سیستم عامل های آنلاین حاصل خواهد شد. Cosmos به عنوان یک مارک فقط دیجیتالی که هدف آن استفاده از مراقبت های زیبایی مدرن است ، در تلاقی این روند قرار می گیرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>