Bees’s Bees تحقیقی در مورد مانع رطوبت و پیری ارائه می دهد

زنبورهای برت آخرین یافته های تحقیقاتی خود را در تجربه نشست های مجازی آکادمی پوست آمریکا (AAD VMX 2021) ، که از 23 تا 25 آوریل 2021 برگزار شد ، ارائه داد.

آخرین یافته های تحقیقاتی از زنبورهای برت برجسته شده است:
• برتری باکوچیول برای تقویت بیان برخی از ژن های ضد پیری در برابر رتینول.
• مزایای مرطوب سازی و مانع پوستی کمپلکس طبیعی آبرسانی اختصاصی Burt’s Bees. و
• فعالیت آنتی اکسیدانی هم افزایی چای سبز و مخلوط نیلوفر آبی برای محافظت در برابر استرس اکسیداتیو ناشی از نور آبی.

همالی گونت ، دکترای امور کلینیکی و علمی در این باره گفت: “یافته های تحقیق نشان دهنده اثربخشی مواد تشکیل دهنده منشأ طبیعی Burt’s Bees برای حمایت از سد رطوبت پوست و کمک به رفع علائم پیری ، از جمله عکسبرداری ناشی از نور آبی است.” زنبورهای برت “به خصوص در دنیای امروز که اولویت ها تغییر می کند و روش های منحصر به فرد اتصال ، مراقبت های پوستی م effectiveثر را برای بیماران جدی می گیریم. برای Burt’s Bees ، قدرت طبیعت اثبات علم را در AAD VMX 2021. برآورده می کند.”

همالی گونت پیش از جلسه AAD میزبان پیش نمایش آخرین تحقیقات Burt’s Bees در یک Zoom بود.

زنبورهای برت سه پوستر در AAD VMX 2021 ارائه دادند.

اولین مورد این بود: “مقاومت متقابل بین HIF-1α و SIRT-1 توسط ماده طبیعی باکوچیول تقویت می شود اما نه رتینول.” گونت H. ، Randhawa M. ، Bojanowski K. ، و Chaudhuri R.

برای بررسی مکانیزم های بالادستی که باکوشیول از طریق آن عملکردهای معکوس علائم بالینی پوست را معکوس می کند ، مطالعه اثرات آن بر بیان ژن مربوط به پیری میتوکندری در سلولهای کراتینوسیت انسانی ارزیابی شد. نتایج نشان داد که باکوشیول بیان ژن HIF-1a و SIRT-1 را افزایش می دهد ، در حالی که رتینول ، در همان غلظت ، یک روند مخالف را نشان می دهد. این مطالعه همچنین چگونگی اعمال مزایای ضد پیری باکوچیول را به طور م effectivelyثرتر از رتینول – استاندارد طولانی مدت در کمک به معکوس کردن علائم بالینی پیری – تعریف و تأیید کرد.

پوستر دوم: “بیان ژن های مرتبط با موانع پوستی و مرطوب سازی طولانی مدت توسط یک مجموعه آبرسانی طبیعی”. گونت اچ و لوی اس.

برای بررسی مکانیسم عملکرد مزایای بالینی مجتمع آبرسانی طبیعی بر روی سد پوست ، ارزیابی in vitro و in vivo انجام شد: ارزیابی in vitro مشخص کرد که مجموعه هیدراتاسیون طبیعی بیان ژن UDP – glucose ceramide glucosyltransferase (UGCG) را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. ) و اینولاکرین ، که برای سنتز لیپیدها و تمایز اپیدرمی مهم هستند. مقایسه بالینی با استفاده از روش های عادی ، هیدراتاسیون را در پوست درمان شده ، نسبتاً خشک در مقابل کنترل نشده بیش از 24 ساعت بهبود یافته است ، که نشان دهنده مزایای مانع پوستی مجموعه آبرسانی طبیعی است.

پوستر سوم “ترکیبی هم افزایی از چای سبز و نیلوفر آبی در برابر رادیکال های آزاد ناشی از نور آبی محافظت می کند” ، گانت اچ و لوی اس.

برای ارزیابی توانایی یک ترکیب مبتنی بر طبیعت اختصاصی در غلظت های مختلف برای محافظت در برابر آسیب نور آبی ، یک مدل آزمایشگاهی آزمایشگاهی تشکیل گونه های اکسیژن فعال (ROS) را پس از قرار گرفتن در معرض نور آبی ارزیابی کرد. مخلوط هم افزایی مبتنی بر طبیعت و چای سبز و نیلوفر آبی باعث کاهش تشکیل ROS حاصل از نور آبی می شود که می تواند از دستگاه های الکترونیکی مانند تلفن های همراه ، صفحه رایانه و حتی منابع مصنوعی مانند لامپهای فلورسنت و چراغهای LED ساطع شود. نتایج نشان داد که این ترکیب به عنوان یک درمان بالقوه در کمک به مبارزه با علائم عکسبرداری ناشی از نور آبی ایجاد شده است.

استنلی لوی ، MD ، از اعضای هیئت مدیره گفت: “در دنیای دور از دسترس اجتماعی امروز ، ما بیش از هر زمان دیگری در مقابل صفحه رایانه و تلفن های همراه هستیم ، که به طور فزاینده ای نشان داده می شود که باعث بیان رادیکال های آزاد می شود ، منجر به التهاب و پیری پوست می شود. متخصص پوست تایید شده در چاپل هیل ، کارولینای شمالی ، و محقق تحقیق. “تحقیقات ما نشان داد که یک مجموعه اختصاصی از چای سبز و نیلوفر آبی مبتنی بر طبیعت می توانند با هم افزایی همکاری کنند تا تشکیل ROS حاصل از قرار گرفتن در معرض نور آبی را کاهش دهند و پتانسیل آن را به عنوان یک درمان موثر برای پیشگیری از عکسبرداری زودرس ناشی از نور آبی ایجاد کنند. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>