Becky G خط تولید لوازم آرایشی را معرفی می کند

Becky G در حال راه اندازی خط تولید لوازم آرایشی است. Treslúce Beauty با مشارکت Madeby Collective ایجاد شده است. خط مستقیم مصرف کننده 25 ژوئن آغاز به کار می کند. Treslúce Beauty در گروه چشم با یک پالت سایه چشم ، خط چشم ، برس آرایش و مژه مصنوعی برای اولین بار در محدوده قیمت 8 تا 35 دلار ظاهر می شود.

این فرمول ها به رسمیت شناختن ریشه های لاتین وی ، شامل تكیلانا آگاو است كه از جالیسكو تهیه شده است ، جایی كه پدربزرگ و مادربزرگ های بكی ج در آنجا مستقر هستند. این بسته بندی توسط مونیکا لویا ، هنرمند مکزیکی طراحی شده است و از سفال های Talavera الهام گرفته شده است.

مارسلو کامبروس ، بنیانگذار و مدیر اجرایی Ipsy ، و مدیر عامل زیبایی برای همه صنایع ، گفت که مجموعه Madeby “همه چیز در مورد خدمت به جوامع محروم” است و برای انجام این کار با “شخصیت های برجسته در آن جوامع” همکاری می کند.

بکی ج (ربکا ماری گومز) در سال 2011 هنگامی که شروع به ارسال فیلم هایی از خودش می کرد که آهنگ های محبوب را به صورت آنلاین پوشش می داد ، به رسمیت شناخته شد. آلبوم های او شامل Mala Santa ، Amore Mio و Play It Again است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>