Beauty by تخیل در مارک Curls نقش دارد

Mahisha Dellinger ، بنیانگذار Curls ، با Beauty by Imagination (BBI) ، والدین WetBrush ، Goody و Ouidad ، همکاری و همکاری کرده است. در حالی که هدایت نام تجاری را ادامه می دهد ، دلینجر همچنان صاحب اکثریت و کنترل خواهد بود. وی همچنین به هیئت مدیره BBI پیوست.

دلینگر می گوید با مشارکت استراتژیک BBI قادر خواهد بود به سرعت آگاهی از برند ، دسترسی به محصول و نوآوری را افزایش دهد و همچنین برنامه های بازپرداخت جامعه با نام تجاری متمرکز بر توسعه نسل بعدی زنان کارآفرین سیاه پوست را گسترش دهد.

ماهشیا دلینگر

دلینگر گفت: “بعد از 19 سال ساختن و هدایت برند Curls ، من با زیبایی توسط خیال همکاری کردم زیرا سرمایه گذاری ، منابع و تخصص آنها رشد ما را تسریع می کند.” نوآوری و الهام بیشتر برای یک جامعه CURLS در حال رشد. این یک فصل جدید هیجان انگیز برای CurListas در همه جا است – مشتریان قدیمی و کسانی که به زودی ما را کشف می کنند! “

Francesca Raminella ، مدیر عامل شرکت BBI ، گفت که این دو شرکت “فرصتی منحصر به فرد برای پیوستن به نیروها در یک همکاری استراتژیک را به رسمیت شناختند.

“Curls کاملا مناسب استراتژی ما است زیرا ما به دنبال مارک های” بنیانگذار “با اقتدار دسته بندی در مو هستیم. تعامل مشتری قوی و معتبر ؛ و فرمول های با عملکرد بالا ، “رامینلا اضافه کرد.

BBI یک شرکت نمونه کارها از ACON Investments، LLC است

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>