BASF توافق نامه های بیوسورفاکتانت را با محلول های کربن متفقین و هلیفرم منعقد می کند

BASF برای گسترش جایگاه خود در بازارهای فعال کننده و فعال کننده های فعال زیستی ، دو توافق نامه همکاری را امضا کرد. اتحاد استراتژیک با Allied Carbon Solutions Co Ltd. (ACS) شامل یک سهام عدالت است و BASF را به بزرگترین سهامدار ACS تبدیل می کند. این شامل همکاری منحصر به فرد فناوری ، توافق تجاری و تولید محصول برای سوفورولیپیدها ، یک گروه از گلیکولیپیدها ، برای پاسخگویی به تقاضا برای مواد پایدار ، طبیعی و زیست تخریب پذیر و مواد فعال است. شرکا توافق کرده اند که جزئیات مالی مربوط به سرمایه گذاری را فاش نکنند.

از طریق توافق نامه فناوری استراتژیک با Holiferm Ltd. ، یک شرکت تازه تأسیس مستقر در انگلستان ، BASF همکاری انحصاری برای ایجاد و تولید مواد پایدار ، مبتنی بر فسیل و تخمیر مشتق شده برای سایر طبقات گلیکولیپید با قابلیت استفاده در مراقبت در منزل ایجاد می کند. ، محصولات مراقبت شخصی و صنعتی.

رالف شوینز ، رئیس ، مواد شیمیایی مراقبت ، BASF ، گفت: “ما در این مشارکت ها پتانسیل تجاری قوی را می بینیم.” “در حالی که BASF در حال حاضر از قابلیت های نوآوری و تولید مطلوبی برای مواد فعال کننده سطح برخوردار است ، ما همیشه در جستجوی فرصت هایی هستیم که با شرکای کاملاً ریشه دار در فن آوری هایی که به قدرت ما می افزایند ، کار کنیم تا بتوانیم سبد محصولات خود را با محصولات اضافی بیوباس گسترش دهیم.”

با همکاری ACS ، BASF یک عنصر جدید مبتنی بر سوفرولیپید تولید کرد که از طریق فن آوری تخمیر تولید شده و راه اندازی شد BioToLife سال گذشته در آسیا طبق BASF ، BioToLife از ویژگی های منحصر به فردی مانند جلوگیری از رشد بیش از حد برخی از میکروب های مضر و پاک سازی عالی برخوردار است ، از این رو محیطی را ایجاد می کند که از تشکیل یک میکرو اکوسیستم متعادل در پوست ، پوست سر یا برنامه های مراقبت از دهان پشتیبانی می کند. در حالی که اولین محصول از قبل در دسترس است ، ACS و BASF همکاری را با هدف توسعه طیف وسیعی از فرمولاسیون ها بر اساس سوفرولیپیدها با عملکرد هدفمند تعمیق می بخشند.

“بیوتکنولوژی برای چندین دهه در بسیاری از صنایع یک زمینه تثبیت شده است. اخیراً ، از آن برای تولید مواد مراقبت شخصی نیز استفاده می شود ، مواد تشکیل دهنده اکثراً فعال با اثربخشی بالا. ACS مشتاقانه منتظر یک رابطه مثمر ثمر با BASF است. ”گفت یوسوکه یاماگاتا ، مدیرعامل شرکت ACS.

همکاری با هلیفرم بر روی گلیکولیپیدهای قابل تخمیر برای مراقبت های خانگی ، صنعتی و شخصی متمرکز شده است. هولیفرم قصد دارد با توسعه و تأمین مواد پایدار و غیر فسیلی و حاصل از تخمیر برای محصولات صنعتی و مصرفی ، انتقال به اقتصاد دایره ای را تسریع کند. توافق نامه توسعه مشترک بین BASF و هلیفرم با هدف تولید گلیکولیپیدهای مختلف خارج از سوفورولیپیدها برای مراقبت های شخصی و خانگی و همچنین کاربردهای فرمولاسیون صنعتی انجام شده است.

“ما رویکرد مشترک BASF را برای توسعه استراتژیک ارزیابی می کنیم و معتقدیم این همکاری به هر دو شریک اجازه می دهد تا از نقاط قوت اصلی نوآوری خود استفاده کنند. ما مشتاقانه منتظر همکاری با یکدیگر هستیم تا این موارد را بیشتر توسعه دهیم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>