Barentz انتصاب CFO جدید – HAPPI

Barentz International BV از 1 سپتامبر 2021 از Der-Jan Terhorst به عنوان مدیر مالی شرکت و به عنوان عضو هیئت مدیره استقبال کرد.

Derk-Jan Terhorst تجربه قابل توجهی در مدیریت مالی بین المللی دارد و بیش از 15 سال در Ahold Delhaize از جمله به عنوان مدیر مالی در اروپای مرکزی و به عنوان مدیر مالی در Stop & Shop در MA ، ایالات متحده کار می کند. اخیراً Derk-Jan مدیر ارشد مالی شرکت Tony’s Chocolonely بود.

پس از انتصاب درک-جان ترهورست ، جوس ون در لیندن پس از 24 سال از سمت خود به عنوان مدیر مالی و عضو هیئت مدیره کناره گیری خواهد کرد.

هید ون در وال ، مدیر عامل شرکت Barenz اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که از Derk-Jan به عنوان مدیر ارشد مالی جدید خود استقبال می کنیم. پس از به دست آوردن و ادغام موفقیت آمیز شرکت بارنتز در آمریکای شمالی (گروه مارون سابق) ، ما آماده مرحله بعدی رشد و گسترش هستیم. ما واقعاً معتقدیم که Derk-Jan مهارت ها و تجربیاتی را که برای چنین چالشی لازم است به ارمغان می آورد. Jos در کمک به ما برای رسیدن به جایی که هستیم کار فوق العاده ای انجام داده است. من به سهم طولانی مدت او در موفقیت بارنتز بسیار افتخار می کنم. Jos اکنون برای اطمینان از انتقال روان ، نقش مشورتی را بر عهده خواهد گرفت. ”

همانطور که در هاپی گزارش شد ، این شرکت همچنین در اوایل سال از استخدام جدید استقبال کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>