Babyganics دامنه کودک و نوزاد را گسترش می دهد

اصطلاحاً Babyganics در حال بزرگ شدن است. نام تجاری مراقبت شخصی با Tots by Babyganics و Kids by Babyganics ، دو سری محصول جدید برای تغییر نیازهای مراقبت از مو در کودکان ، در حال گسترش است.

بدون سولفات ، پارابن ، فتالات ، سیلیکون ، عطرهای مصنوعی یا رنگ ساخته شده ، Tots by Babyganics و Kids by Babyganics فرمول هایی هستند که بدون ظلم هستند و روی حیوانات آزمایش نمی شوند. همان کیفیت و اعتمادی را که انتظار دارید از Babyganics انتظار داشته باشید ، اما اکنون برای افراد نه چندان کوچک زندگی شما.

Tots توسط Babyganics برای کمک به والدین از طریق “گره خوردن کودکان نوپا” و “دو نفره وحشتناک زمان حمام” طراحی شده است. شستشو و مسواک زدن.

این محصول که در Target موجود است ، شامل شامپو و نرم کننده موی 2 در 1 ، یک مرطوب کننده 2 در 1 است که برای کمک به وز شدن موها و مدیریت موهای فر و ملایم تر طراحی شده است. شامپو و نرم کننده 2 در 1؛ و اسپری Detangling.

Kids by Babyganics ، که به طور انحصاری در آمازون در دسترس است ، شامل شستشوی بدن ، شامپو و نرم کننده 3 در 1 است. شامپو آسان شستشو Detangling Spray ؛ و تهویه مطبوع.

Tots توسط Babyganics و Kids by Babyganics به ترتیب در بهار امسال در Target و Target.com و Amazon.com در دسترس خواهند بود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.babyganics.com مراجعه کنید.

Babyganics که در سال 2002 توسط دو پدر از نیویورک تاسیس شد ، در سال 2016 توسط SC Johnson خریداری شد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>