Azelis Vigon International را خریداری کرده و وارد بازار عطرهای آمریکا می شود

آزلیس توافق نامه ای را برای به دست آوردن 100٪ سهام برجسته Vigon International، Inc ، توزیع کننده تخصصی ایالات متحده و تولید کننده مواد تشکیل دهنده مواد معطر ، عطرها و مواد آرایشی در بازار امضا کرده است. آزلیس می گوید این حرکت به آن کمک می کند تا موقعیتی قدرتمند در بازارهای رو به رشد و غیرچرخه ای طعم ها و رایحه ها در قاره آمریکا بدست آورد و حضور خود را در بخش علوم زندگی افزایش دهد.

“پیوستن نیروها به Vigon به ما فرصتی منحصر به فرد می دهد تا بتوانیم در بازار با عطر و طعم جذاب و خوشبوکننده آمریکای شمالی یک رهبر بازار با پتانسیل همکاری گسترده را بدست آوریم. Vigon یک بستر استراتژیک است که جایگاه مهمی در بازار ایالات متحده با پتانسیل قابل توجه برای رشد آینده فراهم می کند و نمایه تجاری کلی Azelis را تقویت می کند. ”

Vigon ، East Stroudsburg، PA ، سبد محصولات جامعی را به مشتریان خود ارائه می دهد ، از جمله طعم دهنده ها ، مواد شیمیایی معطر طبیعی و مصنوعی ، مواد فعال ، مواد عملکردی و روغنهای اساسی. این نشان دهنده برجسته ترین تولیدکنندگان و تولیدکننده مواد معطر در جهان است که به بیش از 1000 مشتری در بازارهای طعم ، عطر و مواد آرایشی خدمات ارائه می دهند. این شرکت تحت مالکیت و مدیریت استیو سامرز پدر بزرگتر و پسرش استیو سامرز جونیور است که پس از تعطیل شدن هر دو به هدایت تجارت ادامه خواهند داد.

“عضویت در Azelis ، رهبر بازار جهانی ، یک نقطه عطف جدید در توسعه شرکت ما است. ما از استراتژی ها و فرهنگ مشابهی برخورداریم و من اطمینان دارم که Vigon با مالکیت جدید خود به رشد خود ادامه خواهد داد. ” استیو سامرز پدر

به گفته فرانک برگونزی ، مدیرعامل و رئیس Azelis Americas ، این خرید یکی از م componentلفه های مهم استراتژی رشد کلی آن برای قاره آمریکا است.

وی گفت: “ویگون به عنوان یك رهبر در بخشهای معطر و معطر ایالات متحده ، انگیزه ها را برای گسترش جغرافیایی در این بازارها در سرتاسر آمریكای شمالی و همچنین بستری برای خرید مشاغل بعدی در بخشهای مواد غذایی فراهم می كند.” “قابلیت های تولید و ترکیب Vigon ، پیشنهاد ارزش افزوده ای را به ما ارائه می دهد که می توانیم از آن برای خدمت بهتر به مدیران و مشتریان خود استفاده کنیم. ما خوشحالیم که از استیو پدر ، استیو جونیور و کل تیم ویگون در خانواده آزلیس استقبال می کنیم. ما تحت تأثیر اشتیاق ، روحیه قوی کارآفرینی و نگرش “می توانیم” قرار بگیریم. به طور خلاصه ، این کاملاً منطبق با فرهنگ آزلیس در بسیاری از سطوح است. ”

طبق گفته های آزلیس ، که اخیراً بستر جهانی آزمایشگاه الکترونیکی خود را با آزمایشگاه الکترونیکی برای مراقبت شخصی در انگلستان افزایش داد ، انتظار می رود معامله سه ماهه دوم سال 2021 بسته شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>