Azelis استراتژی جدید پایداری ، “اقدام 2025” را منتشر کرد

Azelis ، یک ارائه دهنده خدمات نوآوری ، استراتژی پایداری خود را تحت عنوان “Action 2025” منتشر کرده و تعهد خود را برای تبدیل شدن به یک ارائه دهنده اصلی راه حل ها و خدمات پایدار در صنایع توزیع مواد شیمیایی و مواد غذایی ویژه تقویت می کند.

از طریق این برنامه و استراتژی پایداری ، Azelis می خواهد آرزوهای پایداری مدیران و مشتریان خود را به راه حل های پایدار نوآورانه تبدیل کند.

سفر پایداری آزلیس در سال 2015 زمانی آغاز شد که این شرکت اصول برنامه پایداری خود را پس از توافق نامه پاریس در مورد تغییر آب و هوا و انتشار دستور کار 2030 برای توسعه پایدار توسط سازمان ملل تعریف کرد.

برنامه پایداری آزلیس براساس ابتکار قرارداد جهانی ملل متحد (UN GC) ، ISO 26000 و طرح گزارش دهی جهانی (GRI) است. این برنامه از چهار ستون تشکیل شده است – هر کدام با اهداف و KPI – و با هر ستون Azelis همچنین به اهداف توسعه پایدار (SDGs) منتخب ملت متحد کمک می کند.

چهار ستون عبارتند از:

  • مردم – آزلیس به عنوان یک کارفرما انتخابی برای صنعت خود شناخته خواهد شد
  • محصولات و نوآوری – آزلیس رهبر توزیع مواد شیمیایی پایدار ، ابتکاری و ایمن خواهد بود
  • حکومت – Azelis منصفانه عمل خواهد کرد و با تمام قوانین و مقررات مطابقت دارد ، اعتماد و اخلاق را در پایه و اساس فعالیت های خود جاسازی می کند
  • محیط – آزلیس به طور مداوم تأثیرات زیست محیطی عملیات خود را کاهش می دهد

https://www.youtube.com/watch؟v=JzUGfxubX5o

این شرکت در انتقال مداوم خود به یک مدل تجاری حتی پایدارتر ، استراتژی پایداری خود را مجدداً تعریف کرده است – بر اساس چهار ستون فوق الذکر – و اهداف را برای سال 2025 تعیین کرده است. برای رسیدن به این اهداف 2025 ، آزلیس هر دو چندین طرح جدید را در سالهای آینده و تشدید ابتکارات دیگر که قبلاً در حال اجرا بوده اند.

یکی از اهداف بسیار مهم برای Azelis ادامه شناسایی محصولات پایدار در سبد محصولات گسترده خود برای ایجاد ارزش افزوده بیشتر به مشتریان ، کمک به آنها برای دستیابی به اهداف پایداری خود با محصولات سازگار با محیط زیست است.

اقدام 2025 مبتنی بر آموخته هایی است که شرکت از مصاحبه های عمیق با تأمین کنندگان و مشتریان ، نتایج و پیشنهادهای بهبود ارزیابی ارزیابی EcoVadis ، ورودی نمایندگان تجاری Azelis و تمرین ارزیابی متغیر Azelis در سال گذشته در زمینه اولین پایداری خود انجام داده است. گزارش. Azelis متعهد به انتشار گزارش های پایداری سالانه ، برقراری ارتباط در مورد پیشرفت و ارائه اطلاعات بیشتر در این زمینه مهم است.

دکتر هانس یواخیم مولر ، مدیرعامل Azelis اظهار داشت: “ما بخشی از یک صنعت جهانی هستیم که در اقتصاد جهان نقش بسزایی دارد و ما وظیفه داریم از منابع جهان به صورت پایدار استفاده کنیم.” “مطابق با وعده تجاری ما” نوآوری از طریق فرمولاسیون “، آرزوی ما این است که با اتصال و توانمند سازی هم به مدیران و هم به مشتریان برای کار در زمینه توسعه راه حل های شیمیایی پایدار از طریق نوآوری ، به آینده پایدار کمک کنیم.”

ماریا جی آلمنار ، مدیر گروه SHEQ و پایداری افزود: “در یک صنعت و جهان که همیشه در حال تغییر است ، جاه طلبی آزلیس برای یک آینده پایدار متوقف نخواهد شد.” “ما می خواهیم شرکای فعلی و بالقوه خود را برای کمک به هدف پایدار ما ، در کنار تبدیل آرمان های پایداری مدیران و مشتریان خود به راه حل های پایدار نوآور ، درگیر کنیم. ما همچنین می خواهیم برای همتایان خود الگویی ایجاد کنیم و به آنها انگیزه دهیم تا سفر به یک مدل تجاری پایدار را نیز آغاز کنند. “

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Action 2025 ، فیلم بالا را مشاهده کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>