Aveda Blonde Revival را معرفی می کند – HAPPI

Aveda ، مارک مراقبت از مو با کارایی بالا و مأموریت مراقبت از جهان ، بلوند احیای بلوند را ارائه داده است ، یک سیستم 96٪ طبیعی ، وگان و فاقد سیلیکون است که به طور خاص برای احیای موهای بلوند فقط در یک استفاده تهیه شده است.

سیستم احیا کننده بلوند جدید و چند فایده دارای یک شامپو و نرم کننده تهویه رنگ بنفش است که به خنثی سازی رنگ های برنجی برای یک نتیجه بلوند روشن ، زیبا و روشن پس از تنها یک استفاده کمک می کند. نحوه عملکرد سیستم سه گانه در اینجا آمده است:

  1. رنگ بلوند تازه سالن را دوباره بیدار می کند: رنگدانه های غنی از بنفش به خنثی سازی رنگ های زرد یا برنجی ناخواسته برای نتیجه ای روشن تر و روشن تر کمک می کنند.
  2. نرمی را زنده می کند: ترکیبی از روغن های سبک مغذی ، از جمله acai و passionfruit ، هیدراته و حالت موهای بیش از حد پردازش شده – بازگشت لطافت به هر رشته.
  3. صافی را بازیابی می کند: بلند کردن و روشن شدن مکرر برای رسیدن به سایه دلخواه بلوند می تواند بر وضعیت موهای شما تأثیر بگذارد. این سیستم تغذیه ای فیبر مو را دوباره سطح می کند و باعث می شود که صاف و سالم باشد.

سیستم احیای بلوند شامل موارد زیر است:

  • شامپو تقویت کننده بنفش احیا کننده بلوند: فرمول بدون شوینده سولفات با کف کم برای کمک به حداکثر فواید تقویت کننده ، زیرا موها را به آرامی و بدون از بین بردن پاک می کند ، کمک می کند. رنگدانه های غنی از بنفش با خنثی کردن رنگ های زرد برنجی و برای داشتن نتیجه ای روشن ، جلوه رنگ بلوند تازه سالن را زنده می کنند. دارای مزایای تقویت کننده تدریجی است و بسته به میزان خنثی سازی مورد نظر می تواند تا سه دقیقه روشن بماند. 97٪ به طور طبیعی مشتق شده است.
  • نرم کننده تهویه مطبوع احیا کننده بلوند: فرمول فاقد سیلیکون فوراً حالت دهنده ، نرم و نرم می شود و از بین می رود. مخلوطی از روغن های سبک مغذی ، از جمله acai و passionfruit ، برای آبرسانی و حالت دادن به موهای بیش از حد پردازش شده در حالی که فوراً فیبر مو را دوباره روی آن قرار می دهید. موها با لمس سالم احساس ابریشمی ، نرم و صاف می کنند. 96٪ به طور طبیعی مشتق شده است.

سیستم احیا blonde بلوند 96٪ طبیعی مشتق شده ، فاقد سیلیکون ، پاک کننده سولفات و وگان است. و مانند تمام محصولات Aveda بدون ظلم است. محصولات احیا بلوند با 100٪ انرژی خورشیدی و بادی از طریق اعتبارات انرژی تجدید پذیر و جبران کننده های کربن ایجاد تعادل در مصرف برق و گاز طبیعی تولید می شوند.

احیا بور با رایحه ای شیرین و رایحه ای از گل های میوه ای حاوی Osmanthus ، پرتقال ارگانیک معتبر و چوب درخت سرو ارائه می شود. عطر آن روشن و رنگارنگ است و با هر بار استفاده ، طراوت و نشاط معطر را به همراه دارد.

بسته بندی احیا rev بلوند با در نظر گرفتن محیط طراحی شده است. این لوله ها با حداقل 65٪ پلی پروپیلن پس از مصرف ساخته می شوند.

سیستم احیای بلوند از 2 مه 2021 در سالن های آویدا ، آبگرم ، فروشگاه ها و آنلاین در aveda.com در دسترس است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>