Aveda معرفی مراقبت از مو وگان Blonde Revival

Aveda Blonde Revival را معرفی کرده است ، یک سیستم 96٪ طبیعی ، وگان و بدون سیلیکون که به طور خاص برای احیای موهای بلوند فقط در یک استفاده تهیه شده است. همانطور که در هاپی گزارش شده است ، اخیراً نام تجاری زیبایی طبیعی متعلق به Estee Lauder خود را به عنوان یک مارک وگان تغییر شکل داد.

به گفته این شرکت ، سیستم جدید احیا کننده بلوند با مزایای جدید دارای یک شامپو و نرم کننده تهویه رنگ بنفش است که به خنثی سازی رنگ های برنجی برای یک نتیجه بلوند روشن ، زیبا و روشن پس از فقط یک بار استفاده ، گفت: سیستم احیا بلوند شامل یک شامپوی بدون پاک کننده سولفات است که با کف کم تولید می شود تا به حداکثر فواید toning کمک کند زیرا موها را به آرامی و بدون سست شدن پاک می کند. رنگدانه های غنی از بنفش با خنثی کردن رنگ های زرد برنجی و برای داشتن نتیجه ای روشن ، جلوه رنگ بلوند تازه سالن را زنده می کنند.

محدوده همچنین دارای یک تهویه مطبوع بدون سیلیکون گفته می شود که فوراً نرم ، نرم و نرم می شود و با روغنهای سبک از جمله acai و passionfruit پاک می شود. این گیاه با رایحه ای شیرین و رایحه ای از گل های میوه ای حاوی اسمانتوس ، پرتقال ارگانیک و چوب درخت سرو ارائه می شود.

سیستم Blonde Revival 96٪ طبیعی مشتق شده ، فاقد سیلیکون ، پاک کننده سولفات و وگان است. و مانند تمام محصولات Aveda بدون ظلم است. محصولات احیا بلوند با 100٪ انرژی خورشیدی و بادی از طریق اعتبارات انرژی تجدید پذیر و جبران کننده های کربن ایجاد تعادل در مصرف برق و گاز طبیعی تولید می شوند.

به گفته این شرکت ، بسته بندی با در نظر گرفتن محیط طراحی شده است. این لوله ها با حداقل 65٪ پلی پروپیلن پس از مصرف ساخته می شوند.

سیستم Blonde Revival اکنون در سالن های آویدا ، اسپا ، فروشگاه ها و به صورت آنلاین در aveda.com در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر در مورد بخش سالن ، ویژگی آینده ما را در ژوئن 2021 به صورت چاپی و آنلاین بررسی کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>