Amyris با نام تجاری Olika ضد عفونی کننده دست دست می یابد

آمیریس ، شرکت Olika ، Inc را که یک تولید کننده سریع محصولات ضدعفونی کننده دست است ، خریداری کرد.

Olika ، به معنای “متفاوت” در سوئدی ، سه مجموعه ضد عفونی کننده دست پایدار با شش عطر روغن ضروری را ارائه می دهد. این نام تجاری ایده نیک و تورن پرکین بود. در سال 2019 ، پرکینز به Alastair Dorward اعتماد و گسترش برند OLika ، افزایش درآمد و توسعه سبد محصولات را سپرد.

قبل از پیوستن به اولیکا دورورد سابقه موفقیت آمیز در تجارت تجاری مارک های نوآورانه خانگی و مراقبت های شخصی مانند Method Products – جایی که او مدیرعامل شرکت خود بود – و Own Beauty برخوردار بود. در روش ، دورورد مارک نمادین خانوار را از درآمد قبلی به بیش از 100 میلیون دلار درآمد عمده فروشی رساند.

دورورد به عنوان مدیر ارشد نام تجاری شرکت به Amyris پیوست. وی برای ادامه تعریف مجدد استانداردهای پایداری و کارآیی در زیبایی و سلامتی تمیز ضمن تسریع در رشد و نوآوری برای مارکهای مصرفی خانواده Amyris ، از جمله پیپت و بیوسانس ، که اخیراً از بازیگر زن ریس ویترسپون به عنوان سخنگو استفاده کرده است ، با تیم رهبری همکاری خواهد کرد .

جان ملو ، رئیس جمهور و مدیرعامل Amyris گفت: “ما خوشحالیم که از برند و تیم Olika در سبد مصرف کنندگان خود استقبال می کنیم.” “اضافه شدن Olika در کنار Pipette ، مارک کودک ، مادر و خانواده ما ، فرصتی عالی برای توسعه پیشنهادات ما و هدایت بخش تمیز کردن محصولات تمیز کردن دست و تمیز کردن لوازم خانگی برای ما فراهم می کند. ما همچنان آزمایشگاه اختصاصی خود را به بازار عرضه می کنیم. علم و فن آوری با ترکیب بهترین مواد در کلاس طبیعی ، مواد پایدار و مارک های متمایز از مشتری ، به مصرف کننده هدایت می شود. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>